کد خبر: ۳۷۷۸۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

بوفون در راه پاریس است!

بوفون در یک قدمی پاریسن‌ژرمن قرار گرفته است!
به گزارش تجارت امروز؛ جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی و سابق یوونتوس به زودی قرارداد خود را با پاریسن‌ژرمن منعقد خواهد کرد.

جان لوییجی بوفون ابتدای هفته جاری و در مراسمی باشکوه برای همیشه از باشگاه یوونتوس جدا شد اما این سنگربان هفته قبل در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد که خداحافظی او از دنیای فوتبال قطعی نیست و ممکن است او در فصول بعد هم به بازی کردن ادامه دهد.

در همان مقطع نشریه لوپاریزین خبری در خصوص تمایل پاری سن ژرمن به جذب این گلر کهنه کار منتشر کرده و ناصر الخلیفی مالک باشگاه نیز دیروز به نوعی این شایعات را تایید کرد.

اما امروز شبکه اسکای اسپورتس که از منابع موثق فوتبال ایتالیاست اعلام کرد بوفون در یک قدمی پی اس جی قرار داشته و این سنگربان ایتالیایی به زودی به این تیم ملحق خواهد شد.

اسکای اضافه کرد بوفون برای عقد قراردادی 2 ساله به پاری سن ژرمن به توافق دست یافته و احتمالا روز چهارشنبه این خبر به صورت رسمی از سوی باشگاه فرانسوی اعلام خواهد شد.

پس به احتمال فراوان بعد از 17 سال بازی برای بیانکونری، بوفون به زودی راهی پاریس خواهد شد تا در جمع ستارگان این تیم و زیر نظر توماس توخل، به جستجوی رویای خود برای فتح لیگ قهرمانان مشغول شود.

/ورزش سه
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما