کد خبر: ۳۹۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
هفته گذشته بانک مرکزی کانادا از ادامه سیاست های پولی در سال 2019 سخن گفت و اینکه به احتمال این بانک درصورت ادامه روند مثبت اقتصادی ، در سال پیش رو نرخ بهره را بین 2.5 تا 3.5 تغییر دهد از اینرو این ارز می تواند در سال جدید همسو با دلار نوسانات مثبتی نیز داشته باشد .

به گزارش تجارت امروز ؛ بازارهای ارز بین الملل از روز دوشنبه تا جمعه هر هفته ۲۴ ساعت شروع بکار می کنند . با در نظر گرفتن ریسک بالا در بازار ارز بین الملل این مقاله هیچ گونه آمورش یا پیشنهاد به خرید و فروش نیست .
پوند GBP : در هفته پیش رو مانند هفته گذشته اخبار و شایعات خوشایندد پیرامون توافق Brexit بین بریتانیا و اتحادیه اروپا بر ارز پوند اثر مثبت می گذارد .

دلار کانادا CAD : هفته گذشته بانک مرکزی کانادا از ادامه سیاست های پولی در سال 2019 سخن گفت و اینکه به احتمال این بانک درصورت ادامه روند مثبت اقتصادی ، در سال پیش رو نرخ بهره را بین 2.5 تا 3.5 تغییر دهد از اینرو این ارز می تواند در سال جدید همسو با دلار نوسانات مثبتی نیز داشته باشد .
دلار امریکا USD : ادامه روند رشد اقتصادی امریکا در حال حاضر تبدیل به اقتصاد قوی شده است و از آمار بیکاران بطرز باورنکردی کم شده است بطوری که انتشار این خبر در روز جمعه به بازار شوک عجیبی وارد کرد . از اینرو این احتمال می رود که این بانک در سال جدید حتی سه بار نرخ بهره را تغییر دهد پس می توان کماکان شاهد رشد ارزش دلار در حیطه جهانی بود .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری