کد خبر: ۳۹۳۸۴
تعداد بازدید: ۱۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
مدیرعامل شرکت توانیر، با بیان اینکه ما می‌توانیم از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ کمک بگیریم تا ارتباط دو سویه بین مردم و صنعت برق ایجاد شود، گفت: نیازی به سرمایه‌گذاری در این حوزه نیست با صرفه‌جویی که اتفاق می‌افتد؛ پاداش‌هایی بابت همکاری به آنها می‌دهیم.

به گزارش تجارت امروز؛ محمدحسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر در خصوص ورود شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ در صنعت برق کشور اظهار کرد: ما می‌توانیم از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ کمک بگیریم تا ارتباط دو سویه بین مردم و صنعت برق ایجاد شود.

وی تصریح کرد: اکنون 30 میلیون مشترک خانگی داریم که با ابزار قدیمی و سنتی امکان ارتباط با آنها وجود ندارد با توجه به اپلیکیشن‌هایی که شرکت‌ها می‌توانند طراحی کنند می‌توانیم در زمانی که نیاز است به مردم اطلاع دهیم تا میزان مصرف را کاهش دهند و سپس از مزایای کاهش بار در قالب طرح‌های تشویقی استفاده کنند.

متولی‌زاده گفت: هوشمندسازی در دو مقطع مدنظر است در مرحله اول ارتباط دوسویه با مردم است که نیازی به سرمایه‌گذاری ندارد. با صرفه‌جویی که اتفاق می‌افتد ما پاداش‌هایی بابت همکاری به آنها می‌دهیم. معادل انرژی تجدیدپذیر صرفه‌جویی را با کمک شرکت‌های دانش بنیان از مردم می‌خریم که منافع زیادی برای کشور، مردم و صنعت برق در پی خواهد داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری