کد خبر: ۴۰۱۴۴
تعداد بازدید: ۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
این گرانی عجیب و غریب البته علاوه بر افزایش قیمت ارز، به واسطه خاص بودن خودرو است چرا که از این مدل تا 359 عدد ساخته شده است. قدرت موتور خودرو نیز به لطف زیرشاخه مشهور مرسدس بنز یعنی AMG به بیش از 631 اسب بخار رسیده
به گزارش تجارت امروز؛ این خودرو جایی در میانه خیابان بهشتی، در گالری مشهوری جا خوش کرده در حالی که کنار خود جمعی از بهترین خودروهای موجود در ایران را کنار خود می‌بیند.

بنز SLS بلک AMG که چند دستگاه از آن در ایران حضور دارد، در بدو ورود به کشور در سال 94 بهایی 5 میلیارد تومانی داشت ولی احتمالا حالا بیش از 10 میلیارد تومان قیمت داشته باشد. 


این گرانی عجیب و غریب البته علاوه بر افزایش قیمت ارز، به واسطه خاص بودن خودرو است چرا که از این مدل تا 359 عدد ساخته شده است. قدرت موتور  خودرو نیز به لطف زیرشاخه مشهور مرسدس بنز یعنی AMG  به بیش از 631 اسب بخار رسیده تا در نهایت راننده بتواند این سوپراسپورت آلمانی را در کمتر از  3.3ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند و در نهایت بتا بیش از 318 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد. 

با اینکه اتاق این بنز جذاب مملو از امکانات است اما نمی‌توان از آن همانند ب.ام.و ام6 به شکل روزمره استفاده کرد چرا که ابعاد کوچک، ارتفاع اندک از سطح زمین و نیز صدای مهیب موتور توجه همه را جلب کرده و زمینه بروز صدماتی به خودرو را فراهم می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: