کد خبر: ۴۰۴۳۸
تعداد بازدید: ۱۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
سیر نزولی قیمت ها در بازار ارز درحالی بار دیگر آغاز شده است که قیمت خرید و فروش دلار و یورو ساعتی در صرافی های بانکی کم می شوند.

به گزارش تجارت امروز؛ بازاری ها جَو مثبت سیاسی را مهمترین دلیل کاهش قیمت دلار می دانند و می گویند: این روزها اکثر مردمی که وارد خیابان فردوسی می شوند، فروشنده دلار هستند.

یکی از افرادی که سالهاست در بازار ارز فعالیت می کند، می گوید: خریدار در بازار ارز به آن صورتی که باید داشته باشیم، "نداریم". او ادامه می دهد: حضور بانک مرکزی در بازار ارز اجازه مانور به دلال های ارزی را نمیدهد.

قیمت دلار در صرافی های بانکی نسبت به صبح امروز 150 تومان کاهش داشته و به قیمت 13 هزار و 250 تومان رسیده است. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت 13 هزار و 150 تومان می خرند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی های بانکی با 150 تومان کاهش نسبت به صبح، هم اکنون 15 هزار و 150 تومان اعلام شده است. این صرافی ا یورو را از مردم با قیمت 15 هزار و 50 تومان می خرند.

به گزارش تسنیم، 5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
0
0
اخبار شما کذب است،. بهتر است بدانید،، قیمت دلار امروز پنج شنبه توسط صرافی ملی برای فروش به مقدار 2,000 دلار، 13550 بوده است.
مدیر پایگاه با سلام و احترام. همراه گرامی ضمن تشکر از همراهی شما با این پایگاه خبری به اطلاع می‌رساند این پایگاه خبری صرفا قیمت 8 صبح دلار در بازار را ارائه می‌دهد. قطعا به دلیل تغییرات قیمتی که در طول روز اتفاق می‌افتد این قیمت دچار افزایش و یا کاهش خواهد شد.
باز هم از شما در خصوص ایراد نظر و راهنمایی این همکارانمان در سرویس اقتصادی تشکر می‌کنیم.
تحریریه پایگاه خبری تجارت امروز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری