کد خبر: ۴۱۰۲۰
تعداد بازدید: ۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
چهاردهمین نمایشگاه الکامپ استان مرکزی با هدف معرفی نوآوری های حوزه آی تی به بازار، صنایع و بخش هایی که این نوآوری ها برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد های اقتصادی آنها مفید است برگزار می شود.

به گزارش تجارت امروز؛« لادن مهدوی هزاوه » در جلسه هماهنگی نحوه برگزاری چهاردهمین نمایشگاه الکامپ استان مرکزی که امروز (شنبه12 مرداد) با حضور فرخی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: اینکه نمایشگاه الکامپ استان قرار است 16 لغایت 19 مهر ماه سال جاری برگزار شود و با توجه به تجربه ای که از سال های قبل داشتیم، در این راستا آسیب شناسی شده بودکه به چه شکل ما حضور شرکت ها را خواهیم داشت.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی با بیان اینکه نمایشگاه امسال باید پربارتر از نمایشگاه سال گذشته باشد، افزود: تلاش در راستای شناسایی نقاط ضعف و قوت نمایشگاه قبل در دستور کار قرار گرفت و تلاش می کنیم نقاط ضعف را برطرف و  به سمت نقاط قوت بریم.

 

این مقام مسئول ادامه داد: امید است با برنامه ریزی های انجام شده بتوانیم نمایشگاهی که شایسته استان است داشته باشیم و شاهد حضور گسترده بازدید کنندگان تخصصی باشیم.

 

وی ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این نمایشگاه گفت: در عصر کنونی ای تی به شکلی با زندگی مردم اجین شده است و ما باید بتوانیم توانمندی هایی را که در حوزه ای تی وجود دارد را در جای درست بکار ببریم تا آن بخش را بتوانیم متحول کنیم .

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی ادامه داد: ما استان صنعتی هستیم و اگر بتوانیم کاری کنیم که صنعت و ای تی در کنار هم قرار بگیرند می تواند بسیار اثر بخش در حوزه صنعت و هم تاثیر گذار در حوزه آی تی استان باشیم.

 

مهدوی معرفی نوآوری ها در بخش ای تی را از جمله برنامه های این نمایشگاه دانست و اضافه کرد: نظر ما این است که نوآوری ها معرفی شود و صنایع و شرکت های که می توانند از ای تی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنند بیایند و این ارتباط ایجاد شود که این مهم می تواند بسیار در رونق اقتصادی تاثیرگذار باشد.

 

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به جایگاه استان مرکزی در حوزه ای تی، گفت: ما شرکت های توانمندی در حوزه ای تی داریم که خدمات گسترده ای در کشور ارایه می دهند.

 

وی ادامه داد: لازم هست ما در استان مرکزی به این باور برسیم که حتما لازم نیست از شرکت های بیرون از استان برای ارایه خدمات در درون استان استفاده کنیم چرا که ما شرکت های توانمندی در استان داریم که نیازمند حمایت و همکاری از سوی مدیران دولتی است.

 

مهدوی با تاکید بر اینکه معرفی قدرتمند استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ استان مرکزی ضروری است، ادامه داد:  چهاردهمین نمایشگاه الکامپ استان مرکزی با هدف معرفی نوآوری های حوزه آی تی به بازار، صنایع و بخش هایی که این نوآوری ها برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد های اقتصادی آنها مفید است برگزار می شود.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری نمایشگاه الکامپ استان مرکزی به صورت منطقه ای اشاره کرد و گفت: امسال شاید این فرصت برای برگزاری منطقه ای این نمایشگاه نباشد ولی برگزاری منطقه ای این نمایشگاه از برنامه های این استان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با رو به پایان بودن سال میلادی بر آن شدیم برترین عکس‌های سال 2019 را تقدیم حضورتان کنیم