کد خبر: ۴۱۰۴۲
تعداد بازدید: ۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
سامانه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات وزارت صنعت امروز قیمت 100 قلم کالای اساسی و مصرفی از جمله برنج و حبوبات را اعلام کرد.

به گزارش تجارت امروز؛ با راه‌اندازی سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت مردم می‌توانند با مراجعه به این سامانه قیمت 100 قلم کالای اساسی را به صورت روزانه رصد کنند.

عباس تابش رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در این باره گفت: بخشی از خدمات این سامانه، اطلاع رسانی قیمت کالاهایی است که مشمول قیمت تثبیتی است و سازمان حمایت قیمت های مصوب را اعلام می‌کند و بخشی دیگر کالاهایی است که واحدهای تولیدی قیمت خود را در سامانه 124 درج می کنند و سازمان حمایت در راستای تامین حقوق مردم طبق ضوابط تعیین قیمت، موارد را مورد رصد قرار می دهد.

براین اساس حداقل قیمت هر کیلوگرم از انواع برنج داخلی و خارجی و همچنین حبوبات در این سامانه اعلام شده که در جدول زیر قابل مشاهده است.

قیمت برنج و حبوبات در سامانه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات+جدول

گفتنی است مردم می‌توانند با مراجعه به سایت به آدرس www.124.ir، قیمت کالاهای دیگر از جمله لوازم خانگی، لوازم بهداشتی و لوازم مصرفی خودرو را مشاهده کنند. همچنین امکان ثبت شکایت در این سامانه فراهم است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با رو به پایان بودن سال میلادی بر آن شدیم برترین عکس‌های سال 2019 را تقدیم حضورتان کنیم