کد خبر: ۴۱۱۰۸
تعداد بازدید: ۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
با رای هیأت داوران، متشکل از؛ جمعی از متخصصان و صاحب¬نظران عرصه ارتباطات، «پیام آینده»، نشریه رسمی و سازمانی بانک آینده، در بخش «خبر«، رتبه دوم را کسب کرد. هم¬چنین؛ «ویژه¬نامه» بانک آینده که به-صورت ماهانه، به چاپ و نشر می¬رسد نیز، رتبه دوم را به¬دست آورد.

به گزارش تجارت امروز؛ نشریات بانک آینده، در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، با دریافت تندیس و لوح تقدیر، در زمره «نشریات برتر»، قرار گرفتند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، با رای هیأت داوران، متشکل از؛ جمعی از متخصصان و صاحب نظران عرصه ارتباطات، «پیام آینده»، نشریه رسمی و سازمانی بانک آینده، در بخش «خبر«، رتبه دوم را کسب کرد. هم چنین؛ «ویژه نامه» بانک آینده که به صورت ماهانه، به چاپ و نشر می رسد نیز، رتبه دوم را به دست آورد.

شایان ذکر است؛ این ارزیابی، در سطح ملی، انجام شده است که نشریات بانک آینده، موفق شدند تا پس از ارزیابی و داوری های انجام گرفته، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و جمعی از اساتید علوم ارتباطات و با لحاظ قرار دادن معیارهای مختلف سنجش علمی محتوا و فرم نشریات، به این رتبه دست یابند.

گفتنی است؛ «پیام آینده»، پل ارتباطی شهروندان بانک آینده، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است که فعالیت ها و عملکرد بانک آینده را، به اطلاع عموم رسانده و آئینه تمام نمایی از فعالیت های بانک آینده را، نشان می دهد.

ویژه نامه های بانک آینده نیز، به صورت ماهنامه، ویژه شهروندان بانک آینده، به زیور طبع، آراسته می شود که هدف آن، ایفای نقش درون سازمانی به جهت، ارتقای سطح آگاهی، اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد شهروندان بانک آینده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری