کد خبر: ۴۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
زمانی که با داشتن همسر و دو فرزند وارد یک رابطه خیابانی با مرد دیگری شدم باید به روزی فکر می‌کردم که زن بی وجدان دیگری همچون خودم پیدا می‌شود که کلبه زندگی مرا ویران کند چرا که از قدیم گفته اند، همین دنیا دار مکافات است

به گزارش تجارت امروز؛از این زندگی مایوس بودم که یک روز وقتی برای خرید مایحتاج روزمره به یک خواربار فروشی رفته بودم با «محمود» آشنا شدم. او مردی بسیار خوش برخورد و مهربان بود به طوری که در همان اولین ملاقات به او دل باختم.

«محمود» با آرامش کامل به حرف هایم گوش می‌داد و من هم با او درددل می‌کردم. دیدار‌های حضوری و تلفنی ما هر روز بیشتر می‌شد، به گونه‌ای که آن مرد غریبه سنگ صبورم بود و با مهربانی و خوشرویی مانند یک دوست به حرف هایم گوش می‌داد. همان چیزی که گمشده من در زندگی با «شهروز» بود و او آن را از من دریغ می‌کرد.

احساس می‌کردم گمشده ام را در وجود محمود یافته ام و به همین دلیل به این ارتباط خیابانی ادامه می‌دادم. بالاخره با گذشت پنج سال از زندگی مشترک با شهروز در حالی تصمیم به طلاق از او گرفتم که محمود نیز وعده ازدواج به من داده بود. آن قدر در عشق پوشالی محمود گرفتار شدم که حتی عشق مادری را نیز به فراموشی سپردم و سرپرستی دو فرزندم را به شهروز دادم تا در کنار محمود خوش بگذرانم.

خلاصه به عقد موقت او درآمدم و زندگی مشترکم را در یک منزل کوچک اجاره‌ای در حالی آغاز کردم که محمود هرازگاهی به سراغم می‌آمد، ولی خیلی زود همه آرزوهایم به باد فنا رفت، چرا که فهمیدم محمود مرد خلافکاری است که با خرید و فروش مواد مخدر روزگار می‌گذراند.

من چاره‌ای جز سکوت نداشتم چرا که همه پل‌های پشت سرم را خراب کرده بودم. با وجود این زندگی با محمود زمانی آزاردهنده شد که او با دختر دیگری ارتباط برقرار کرد و او را به منزل من می‌آورد. آن‌ها مقابل چشمان حیرت زده من مواد مخدر مصرف می‌کردند، مشروب می‌نوشیدند و ... حالا پاسخ خیانت‌های خودم را در آینه می‌بینم .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری