کد خبر: ۴۱۴۰۴
تعداد بازدید: ۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
داماد خانواده وقتی دید شرایط مالی برادر‌های همسرش مثل خودش خوب نیست سناریوی اخاذی در نقش تصادفات ساختگی را طراحی کرد و یک باند خانوادگی به راه انداخت.
به گزارش تجارت امروز؛اوایل شهریور امسال بود که ماموران پلیس تهران با مراجعه چند راننده که همگی ادعا می‌کردند چند مرد در تصادفات ساختگی دست به اخاذی از آن‌ها زده اند، مواجه شدند و همین کافی بود تا تیمی از ماموران برای دستگیری عاملان این تصادفات ساختگی وارد عمل شوند.با بررسی‌های پلیس مشخص شد که چند مرد با نزدیک شدن به خودرو‌ها خودشان را به خودرو‌ها می‌زنند و در نقش تصادف ساختگی از سوژه‌ها پول می‌گیرند.

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران با اقدامات فنی و پلیسی چهار مرد جوان را که همگی اعضای یک خانواده بودند در عملیات پلیسی دستگیر کردند. تحقیقات حاکی از آن بود که داماد خانواده همراه سه برادرزن خود در این سرقت‌ها حضور داشته است و آن‌ها پول زیادی نیز اخاذی کرده اند.از قبل سوژه‌ها را شناسایی می‌کردیم و به برادر‌های زنم اطلاع می‌دادم و سپس یکی از آن‌ها خودش را به خودرو نزدیک می‌کرد و به طور مثال دستش را به آینه خودرو می‌زد و با این ترفند من نیز به کمک او می‌رفتم و با چرب زبانی راننده را وسوسه می‌کردم که پولی به مرد جوان که برادرزنم است بپردازد و برود، باور کنید از کسی به زور و اجبار پول نمی‌گرفتیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری