کد خبر: ۴۱۶۹۳
تعداد بازدید: ۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
اصلا بزرگداشت یک مناسبت غیر از برخی مناسبت‌های خاص مثل عاشورا لزوما با تعطیلی آن روز بهتر انجام نمی‌شود بلکه برعکس اگر همه جا دایر باشد، اداره‌ها و مدارس و دانشگاه‌ها و مطبوعات فعال باشند بیشتر می‌توان جلسه برگزار کرد و آن روز را گرامی داشت
به گزارش تجارت امروز؛ همزمان با داغ شدن بحث دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته، علی مطهری از برخی تعطیلات مناسبتی انتقاد کرد. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی دوباره به تعطیلی روز آخر ماه صفر انتقاد کرد. مطهری با انتشار یادداشتی با عنوان «تعطیلی روز آخر صفر، یک بی‌تدبیری» در کانال تلگرامی خود نوشت: «تعطیلی روز آخر صفر در کشور یک بی‌تدبیری و بدسلیقگی بوده است. وقتی ۲۸ صفر تعطیل است، تعطیلی دو روز یا یک روز بعد آن یعنی تعطیلی یک هفته کشور و ضربه اساسی به اقتصاد کشور به‌ ویژه بخش خصوصی. می‌توان در ۲۸ صفر، ضمن گرامیداشت سالروز رحلت پیغمبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن (ع)، شهادت امام رضا (ع) را نیز گرامی داشت.»
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
0
0
بله ، یکروز تعطیلی باعث یکهفته تعطیلی در مملکت و خسارت فروان میشه. حالا حساب کنید ۶سال تعطیلی بخاطر برجامچای چقدر خسارت به مملکت زده و ایشان هم حامی آن بوده و هست !!!!
جناب مطهری ، حالت خوبه؟! با حاشیه سازی و..... نمیتوانی خودت را دلسوز نشان بدهی و ننگ برجام را پاک کنی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری