کد خبر: ۴۱۷۳۰
تعداد بازدید: ۲۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
‌استاندار سیستان و بلوچستان در نشست بررسی روند گازرسانی به استان یا اشاره سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری به استان گفت: امیدواریم از فرصت این سفر در راستای تحرک بخشی و تامین اعتبار پروژه های در دست اجرای استان از جمله طرح گازرسانی نهایت استفاده را ببریم.
به گزارش تجارت امروز؛ مطالعات گازرسانی به شهرستان های سراوان، سیب سوران و مهرستان هم انجام شده و پس از تعیین پیمانکار اجرای طرح آغاز خواهد شد.
در حوزه شهرستان‌های ایرانشهر، بمپور، دلگان و سایر شهرهای این حوزه نیز گازرسانی ظرف یک سال آینده انجام خواهد شد.
استاندار به انتقال گاز از ایرانشهر به چابهار اشاره کرد و گفت: با توجه به تاخیر پیمانکار قبلی مجددا مناقصه ای برگزارشده و چهار پیمانکار بزرگ کشور برنده شده اند که در حال تجهیز کارگاه می باشند و امیدواریم تا دهه فجر سال آینده انتقال گاز به شهرهای کنارک و چابهار نیز انجام شود که قطعاً این طرح می‌تواند عامل محرکی برای سرمایه‌گذاری در سواحل مکران باشد.
استاندار سیستان و بلوچستان در پایان گفت: دولت برای اجرای این پروژه مهم و اثرگذار در استان طی امسال و سال آینده بیش از ۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان و در شبکه داخلی هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده که امیدواریم با توجه به شرایط اقتصادی کشور این پروژه به موقع پیش برود و با هیچ گونه مانع و مشکلی مواجه نگردد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری