کد خبر: ۴۱۸۰۲
تعداد بازدید: ۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
آمارهای وزارت انرژی روسیه نشان داد مسکو تولید نفت خود در ماه اکتبر را به 11.23 میلیون بشکه در روز کاهش داده اما هنوز بیش از تعهدات خود بر اساس تواق اوپک تولید داشته است
به گزارش تجارت امروز؛ امارهای وزارت انرژی روسیه نشان داد مسکو تولید نفت خود در ماه اکتبر را به 11.23 میلیون بشکه در روز کاهش داده اما هنوز بیش از تعهدات خود بر اساس تواق اوپک تولید داشته است.

آمارهای وزارت انرژی روسیه نشان داد مسکو تولید نفت خود در ماه اکتبر را به 11.23 میلیون بشکه در روز کاهش داده اما هنوز بیش از تعهدات خود بر اساس توافق اوپک تولید داشته است.

این کشور در ماه سپتامبر روزانه 11.25 میلیون بشکه نفت تولید کرده بود.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت، روسیه و دیگر تولیدکنندگان که اوپک پلاس نامیده می شود، از ماه ژانویه تاکنون توافق کاهش تولید روزانه 1.2 میلیون بشکه را برای تقویت بازار اجرا می‌کنند.

*روسیه سقف کاهش تولید خود در ماه سپتامبر را رعایت نکرد

به نوشته رویترز، روسیه باید تولید خود را به روزانه 11.17 تا 11.18 میلیون بشکه نفت برساند.

الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه دیروز گفت کشورش میزان تولید خود را به طور متوسط در ماه گذشته به نسبت اکتبر 2018 (ما مبنا برای توافق کاهش تولید) روزانه 211 هزار بشکه کاهش داده است.

*روسیه در ماه اکتبر به 92 درصد تعهد خود در قبال اوپک عمل کرد

به نوشته ان گزارش، این رقم هنوز از 228 هزار بشکه در روزی که روسیه باید روزانه کاهش داشته باشد، کمتر است.

نوآک همچنین در بیانیه ای اعلام کرد در پایان اکتبر، میزان کاهش به روزانه 298 هزار بشکه در روز رسید.

«روس‌نفت»، بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت روسیه، ماه گذشته بزرگ‌ترین مشارکت‌کننده در کاهش تولید این کشور بوده است که میزان تولید خود را تقریبا به نسبت ماه سپتامبر یک درصد کاهش داده است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری