کد خبر: ۴۱۸۲۴
تعداد بازدید: ۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
دکترای حقوق وقتی متوجه شد همسر سابقش با چند مرد غریبه وارد رابطه شده‌است صورت او را با اسید متلاشی کرد. متهم که پس از وقوع حادثه بازداشت شده‌است به زودی پای میز محاکمه حاضر می‌شود.
به گزارش تجارت امروز؛ رسیدگی به پرونده از خرداد‌سال جاری در جریان حادثه اسیدپاشی در یکی از خیابان‌های شهرری به جریان افتاد. با حضور مأموران در محل صدای دلخراش زن ۲۸‌ساله به نام مروارید به گوش می‌رسید که از ناحیه صورت به شدت سوخته بود. همچنین مشخص شد عامل حادثه که راکب موتور سیکلت بود در حالیکه صورت خود را پوشانده بود گریخته بود.

با انتقال زن جوان به بیمارستان وی تحت درمان قرار گرفت. او که به طور معجزه‌آسایی زنده مانده بود و بینایی چشمانش، گوش‌ها و بینی‌اش را از دست داده بود بعد از بهبود نسبی از عامل حادثه که شوهر سابقش بود شکایت کرد و گفت: «هفت‌سال قبل با فربد ازدواج کردم. ما صاحب یک پسر پنج‌ساله بودیم، اما فربد که دکترای حقوق داشت خیلی بداخلاق و بدگمان بود حتی تولد فرزندمان نیز رفتار او را تغییر نداد. همین باعث درگیری و اختلاف ما بود تا اینکه تصمیم گرفتم از او طلاق بگیرم.»

زن جوان که به سختی صحبت می‌کرد، ادامه داد: «چند ماه از جدایی من و فربد گذشت تا اینکه با مرد جوانی آشنا شدم و قرار بود با هم ازدواج کنیم. همان زمان فربد تماس گرفت و از من خواست به خاطر فرزندمان به زندگی برگردم. به خاطر اذیت‌های او راضی نشدم، اما او دست بردار نبود و بار‌ها تماس گرفت تا اینکه با شنیدن جواب‌های منفی مرا تهدید به اسیدپاشی کرد.»

زن جوان گفت: «حرف‌های او را جدی نگرفتم تا اینکه آخرین بار که به ملاقات پسر جوان رفته‌بودم درحالیکه با هم قدم می‌زدیم یکباره شوهر سابقم سد راهم شد و در حالیکه سوار موتور بود اسید را به صورتم پاشید و فرار کرد. حالا هم به طور معجزه‌آسا زنده مانده‌ام، اما ادامه زندگی برایم خیلی سخت است.» با طرح این شکایت مرد جوان بازداشت شد و بعد از اقرار به جرمش با انگیزه انتقام در شرح ماجرا گفت: «بعد از جدایی از همسرم، فرزندم به دیدن مادرش می‌رفت. همین بهانه‌ای بود که همسر سابقم را هرازگاهی ببینم تا اینکه فهمیدم او با چند مرد غریبه رابطه دارد. به خاطر این شرایط نگران فرزندم بودم به همین دلیل تصمیم گرفتم با مروارید صحبت کنم تا به زندگی برگردد، اما او قانع نشد.» متهم ادامه داد: «این شرایط خیلی مرا اذیت می‌کرد به همین دلیل به فکر انتقام افتادم و این حادثه رقم خورد.» بعد از اقرار‌های متهم، پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب متهم به زودی در آن شعبه پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری