کد خبر: ۴۱۹۶۵
تعداد بازدید: ۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
بسیاری از مردم نمی‌دانند علت بسیاری از بیماری‌هایی که به آن گرفتار می‌شوند انگل است. حتی اگر بیمار نیستید توصیه می‌کنیم این مقاله را حتما مطالعه کنید.

به گزارش تجارت امروز؛ بسیاری از مردم نمی‌دانند علت بسیاری از بیماری‌هایی که به آن گرفتار می‌شوند انگل است. حتی اگر بیمار نیستید توصیه می‌کنیم این مقاله را حتما مطالعه کنید.

انسان‌ها هم میزبان انگل‌ها هستند. موجودی مرموز، عامل بسیاری از بیماری‌ها که ریاکارانه خود را حتی لابلای سم‌های تولیدی اش پنهان می‌کند و حتی پزشکان هم در بیشتر موارد مجبور به آزمایش می‌شوند تا به وجود این موجود خطرناک پی ببرند.

حضور علائم جانبی این موجود پلید باعث بیماری‌های زیادی می‌شود و میزبان را به دنبال درمان می‌فرستد. در واقع میزبان گول می‌خورد و ریشه بیماری را که انگل است درمان نمی‌کند بلکه به دنبال درمان اثرات جانبی آن میرود. بیماری بعد از مدتی دوباره سروکله ش پیدا می‌شود و چرخه دوباره تکرار می‌شود.

امروزه ثابت شده ۵۰ درصد جمعیت حتی در کشور‌های توسعه یافته به انواع انگل‌ها و بیماری‌های ناشی از آن‌ها مبتلا هستند. بیشتر وقت‌ها از وجود آن‌ها بی خبریم تا این که دچار عفونت‌ها یا بیماری‌هایی می‌شویم که گاه و بی گاه می‌آید و می‌رود. همان چیزی که به آن بیماری دوره‌ای می‌گوییم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با رو به پایان بودن سال میلادی بر آن شدیم برترین عکس‌های سال 2019 را تقدیم حضورتان کنیم