کد خبر: ۴۲۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

مصرف‌کنندگان نفت سفید برای دریافت نفت سفید اقدام نمایند

مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری پنجم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محل سکونت خود اقدام کنند .
مصرف‌کنندگان نفت سفید برای دریافت نفت سفید اقدام نمایند
به گزارش تجارت امروز؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری پنجم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محل سکونت خود اقدام کنند .
سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : با برنامه ریزی و تدابیراین شرکت این پنجمین مرحله سوخت رسانی است که ازآغاز فصل بهار در حال توزیع به مناطق فاقد گاز شهری است و ساکنین روستاهای ییلاقی و صعب العبورمی توانند نسبت به تامین سوخت خود اقدام کنند .

رجب پور اظهار کرد : آندسته از مصرف کنندگانی که از نفت سفید استفاده می کنند با کالابرگ اعلام  شده در نوبت پنجم ( به شماره های  316 یک نفره و دو نفره به مقدار 500 لیتر ، 216 سه نفره و چهار نفره به مقدار 500 لیتر ، 516 پنج نفره و شش نفره به مقدار 500 لیتر ، 116 هفت نفره به بالا به مقدار 500 لیتر ) ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی های مربوطه اقدام نمایند .

وی ادامه داد : اعتبار کالا برگ اعلام شده در مرحله چهارم از تاریخ 1398/9/10  لغایت 1398/11/30  می باشد .

رجب پورنرخ هر لیتر از نفت سفید را 1500 ریال اعلام و تاکید کرد : به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، مصرف کنندگان نفت سفید مجموعه کالابرگ های مربوط به خانوار خود را نزد خود نگهداری کرده و از واگذاری به غیرجدا خودداری نمایند .

مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات خود را با شماره تلفن های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اطلاع دهند تا رسیدگی شود .
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما