کد خبر: ۴۲۲۱۶
تعداد بازدید: ۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری پنجم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محل سکونت خود اقدام کنند .
به گزارش تجارت امروز؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده از سری پنجم ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های محل سکونت خود اقدام کنند .
سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : با برنامه ریزی و تدابیراین شرکت این پنجمین مرحله سوخت رسانی است که ازآغاز فصل بهار در حال توزیع به مناطق فاقد گاز شهری است و ساکنین روستاهای ییلاقی و صعب العبورمی توانند نسبت به تامین سوخت خود اقدام کنند .

رجب پور اظهار کرد : آندسته از مصرف کنندگانی که از نفت سفید استفاده می کنند با کالابرگ اعلام  شده در نوبت پنجم ( به شماره های  316 یک نفره و دو نفره به مقدار 500 لیتر ، 216 سه نفره و چهار نفره به مقدار 500 لیتر ، 516 پنج نفره و شش نفره به مقدار 500 لیتر ، 116 هفت نفره به بالا به مقدار 500 لیتر ) ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی های مربوطه اقدام نمایند .

وی ادامه داد : اعتبار کالا برگ اعلام شده در مرحله چهارم از تاریخ 1398/9/10  لغایت 1398/11/30  می باشد .

رجب پورنرخ هر لیتر از نفت سفید را 1500 ریال اعلام و تاکید کرد : به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، مصرف کنندگان نفت سفید مجموعه کالابرگ های مربوط به خانوار خود را نزد خود نگهداری کرده و از واگذاری به غیرجدا خودداری نمایند .

مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات خود را با شماره تلفن های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اطلاع دهند تا رسیدگی شود .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.