کد خبر: ۴۲۲۳۰
تعداد بازدید: ۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: سازمان امور مالیاتی کشور تاکنون تلاش نموده است تا یک تیم یکپارچه و منسجم در بستر طرح جامع مالیاتی ایجاد نماید.
به گزارش تجارت امروز؛ آقای مهدی نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان در کمیته طرح جامع مالیاتی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و مساعدتهای شبانه روزی همکاران جهت تحقق اهداف و برنامه های اداره کل و همچنین همراهی خانواده محترم همکاران در این خصوص گفت: همکاران ما در تمامی بخشها بسیار توانمند و دلسوز هستند، زیرا با تمام مشکلات و استرس بالای کار، ضمن تکریم مناسب و شایسته ارباب رجوع، سایر اهداف و برنامه های اداره کل را به نحو شایسته ای محقق کرده اند و این جای بسی خوشحالی و افتخار است.
ایشان ادامه داد: سازمان امور مالیاتی کشور تاکنون تلاش نموده است تا یک تیم یکپارچه و منسجم در بستر طرح جامع مالیاتی ایجاد نماید و همکاران محترم در تمامی بخشها بایستی تلاش نمایند که با انجام وظایف و امور خود به نحو شایسته و به موقع، ساختار الکترونیکی و هوشمند پیش بینی شده را لحظه به لحظه ارتقاء بخشند تا تمرکز کلیه همکاران ما در سراسر کشور در رصد و پردازش اطلاعات و دیتاهای واصله باشد. لازمه این کار نیز تلاش مضاعف همکاران جهت تعیین تکلیف پرونده های مالیاتی در همان مراحل اولیه و در نهایت منتج شدن آن در همان اداره امور مالیاتی مربوطه است تا هم از اتلاف وقت مودیان جلوگیری به عمل آید و هم حقوق حقه دولت و بیت المال عمومی مردم در اسرع وقت تعیین تکلیف و وصول گردد. لذا امیدواریم در این هفته که به نام مقدس هفته بسیج مزین است و چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد مقدس می باشد و همچنین ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ما مدال افتخار سربازان جبهه اقتصادی را در مواجهه با توطئه ها و هجمه های اقتصادی دشمنان قسم خورده این انقلاب حفظ و راه ایثارگران و شهدا را برای زمینه سازی و ظهور مهدی موعود(عج) ادامه دهیم; انشاءا... .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری