کد خبر: ۴۲۲۳۰
تعداد بازدید: ۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: سازمان امور مالیاتی کشور تاکنون تلاش نموده است تا یک تیم یکپارچه و منسجم در بستر طرح جامع مالیاتی ایجاد نماید.
به گزارش تجارت امروز؛ آقای مهدی نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان در کمیته طرح جامع مالیاتی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و مساعدتهای شبانه روزی همکاران جهت تحقق اهداف و برنامه های اداره کل و همچنین همراهی خانواده محترم همکاران در این خصوص گفت: همکاران ما در تمامی بخشها بسیار توانمند و دلسوز هستند، زیرا با تمام مشکلات و استرس بالای کار، ضمن تکریم مناسب و شایسته ارباب رجوع، سایر اهداف و برنامه های اداره کل را به نحو شایسته ای محقق کرده اند و این جای بسی خوشحالی و افتخار است.
ایشان ادامه داد: سازمان امور مالیاتی کشور تاکنون تلاش نموده است تا یک تیم یکپارچه و منسجم در بستر طرح جامع مالیاتی ایجاد نماید و همکاران محترم در تمامی بخشها بایستی تلاش نمایند که با انجام وظایف و امور خود به نحو شایسته و به موقع، ساختار الکترونیکی و هوشمند پیش بینی شده را لحظه به لحظه ارتقاء بخشند تا تمرکز کلیه همکاران ما در سراسر کشور در رصد و پردازش اطلاعات و دیتاهای واصله باشد. لازمه این کار نیز تلاش مضاعف همکاران جهت تعیین تکلیف پرونده های مالیاتی در همان مراحل اولیه و در نهایت منتج شدن آن در همان اداره امور مالیاتی مربوطه است تا هم از اتلاف وقت مودیان جلوگیری به عمل آید و هم حقوق حقه دولت و بیت المال عمومی مردم در اسرع وقت تعیین تکلیف و وصول گردد. لذا امیدواریم در این هفته که به نام مقدس هفته بسیج مزین است و چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد مقدس می باشد و همچنین ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ما مدال افتخار سربازان جبهه اقتصادی را در مواجهه با توطئه ها و هجمه های اقتصادی دشمنان قسم خورده این انقلاب حفظ و راه ایثارگران و شهدا را برای زمینه سازی و ظهور مهدی موعود(عج) ادامه دهیم; انشاءا... .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.