کد خبر: ۴۲۲۵۲
تعداد بازدید: ۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
فرمانده انتظامی استان از دستگیری صحنه گردان تصادفات صوری و کلاهبرداری از شرکت های بیمه با 15 فقره تصادف ساختگی به ارزش 20 میلیارد ریال در قم خبر داد و گفت: با دستگیری متهم، 5 نفر از همدستانش نیز دستگیر شدند.

به گزارش تجارت امروز؛ سردار "عبدالرضا آقاخانی" در  اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند تصادفات ساختگی در قم، اظهارداشت: با شناسایی محل سکونت متهم اصلی تحقیقات گسترده کارآگاهان در این زمینه آغاز و نامبرده به همراه 5 تن از همدستانش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: طی بازرسی از مخفیگاه این افراد اوراق سفيد امضاء و داراي اثر انگشت و نیز تعدادي سفته سفيد و نگارش شده کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: متهمان به 15 فقره کلاهبرداري از شرکت هاي بيمه به مبلغ 20 میلیارد ریال اعتراف که در نهایت با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند.

سردار آقاخانی تصریح کرد: کلاهبرداران با تشکيل باند، اينگونه جرايم خشن را مرتکب مي شوند و عمدتاً مصدومان خود را از افراد معتاد و يا بي بضاعت انتخاب و با دادن وعده هاي واهي و حق الزحمه بالا آنان را فريب داده که علاوه بر آسيب دائمي جسماني، صدمات روحي و رواني زيادي نیز براي آن ها و خانواده هایشان به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قم از شهروندان در خواست کرد، در صورت اطلاع از فعاليت اين گونه شبکه ها ، موضوع را به پليس اعلام کنند و همچنين شرکت هاي بيمه بایستی با شناسايي نقاط آسيب پذير در سازمان ها و ارگان هاي مرتبط، راهکارهاي مقابله و پيشگيرانه را تدوين و اجرايي کنند

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.