کد خبر: ۴۲۲۶۷
تعداد بازدید: ۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
در حال حاضر دنیای دیجیتال در بسیاری از بازار ها و حتی کسب و کار های بزرگ جای خود را تثبیت کرده است و قطعا باید در مورد آینده دنیای دیجیتال کمی نظرمان را از سنتی به سوی مدرن تغییر دهیم؛ توجه کنید که بیت کوین نیز از این قاعده خارج نیست.

واحد دیجیتال ارز که به هیچ عنوان قابل ردیابی و پیگیری نیست، شما نمی توانید برای آن مکان مشخصی را انتخاب کرده و همین طور تراکنش های آن غیرقابل لغو است، یعنی وقتی توسط شما شروع می شود هیچ کسی نمی تواند جلوی این تراکنش را بگیرد.

در نتیجه اگر می خواهید در یک کسب و کار به شدت امن و مطمئن شروع به کار کنید بهتر است که همین حالا در مورد بیت کوین تحقیقات بیشتری انجام دهید. برای این که بتوانید بیت کوین بدست آورید یا باید آن را خریداری کرده و منتظر افزایش نرخ فروشش در بازار های جهانی باشید، یا این که بتوانید آن را توسط استخراج کنندگان بدست آورید.

بدست آوردن بیت کوین توسط ماینر ها می تواند برای شما سود دهی به مراتب بالا تر و کم دردسر تری داشته باشد.

استخراج ابری بیت کوین (Bitcoin Cloud Mining)

ریسک تهیه بیت کوین در حالت استخراج کمی متفاوت و البته کم تر است.

اصول استخراج ابری بیت کوین

روش استخراج بیت کوین به صورت ابرای مزایای زیادی دارد و اگر کمی اهل تکنولوژی و استفاده از سرویس های استخراج باشید احتمالا می دانید که منظور ما از این روش استخراج چیست، به این صورت است که شما برای استخراج بیت کوین نیاز به سخت افزار های فوق العاده قدرتمند خواهید داشت. یعنی یک پردازنده کامپیوتری و همین طور سیستم خنک کننده ای مدام در حال کار کردن است.

قطعا برای شما هزینه مصرفی برق بالایی را به همراه دارد و حتی در کشورمان هنوز هم برای این کار دردسر های زیادی وجود دارد و عده زیادی ترجیح می دهند از عملیات ماین پس از مدتی فعالیت دست بکشند، چون نه تنها به سود نرسیده اند، بلکه ضرر و زیان تنها در زمینه مصرف برق نیست، بلکه آن ها ماینر های زیادی خریداری کرده اند.

این ماینر ها هر کدام هزینه سرویس نیز خواهند داشت. در روش های متداول ابری شما می توانید با اجاره یک فضای هاستینگ و سرور اختصاصی با نصب نرم افزار های مورد نیاز کار خود را به عنوان یک ماینر شروع کنید.

ویژگی های استخراج بیت کوین ابری

استخراج ابری بیت کوین زمانی سود خواهد داشت که کنترل بخش عظیمی از آن توسط شما باشد و یا این که شرکتی مانند High Mining را انتخاب کنید که کل پروسه عملیات ماین را به صورت شفاف به شما اطلاع می دهد. این اطلاع رسانی از میزان سود دهی، ضرر و همین طور هزینه های تمام شده برای کل پروسه استخراج است.

استخراج ابری بیت کوین (Bitcoin Cloud Mining)

در صورتی که ترجیح می دهید شرکتی را برای ماین به صورت کلود یا همان ابری انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که ممکن است طرف قرداد شما برخی موارد را به درستی و شفاف ذکر نکرده باشد؛ در نتیجه کل هزینه شما اضافه خواهد بود.

هزینه ای که برای خرید این فضا می کنید با هزینه ای که برای اجاره هش و بخشی از پردازش خواهد داشت تفاوت های بزرگی دارد.

مدیریت کامل یک پروسه ماین روی سرور های مجازی اختصاصی انجام می شود، فرض کنید که شما برای عملیات ماین نیاز به یک کامپیوتر با پردازنده قدرتمند، میزان صرف برق بالا داشته که نگه داری آن در محل سکونت شما امکان پذیر نیست.

پس می توانید این فضا و قدرت را در فضای خارج از شهر و حتی کشور خود تهیه کنید. به آسانی چند کلیک و پرداخت به صورت آنلاین.

خرید ماینر های کلود بیت کوین

Hosted Mining یکی از روش هایی است که شما در آن یک ماشین استخراج را اجاره می کنید، این فضا تنها اختصاص به همین کار خواهد داشت و به شکلی توسعه یافته است که به شما اجازه مید هد استخراج را روی یک سرویس کلود انجام دهید، در واقع همه چیز آماده است، ممکن است کمی هزینه بالاتری نسبت به دیگر روش ها داشته باشد، اما همه چیز تحت کنترل است.

توجه کنید که این حالت نسبی است نمی توانیم دقیقا مشخص کنیم که آیا یک شرکت تمامی سود حاصل از استخراج را شفاف سازی کرده و در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ باید نظرات مشتریان، سابقه فعالیت و همین طور عواملی چون اعتبار شرکت را بررسی کنید. در این زمینه شما میتوانند از خدمات شرکت High Mining استفاده کنید که کلیه هزینه ها را بصورت شفاف در قراردادهای استخراج ابری قید نموده.

در ایران نیز برند های زیادی تحت نام اجاره انواع سیستم های ماین کلود و همین طور اجاره خدمات استخراج بیت کوین ابری فعالیت می کنند، فعالیت های آنان با یکدیگر مقایسه می شوند و برای این کار بهتر است که ابتدا تحقیقات لازم را انجام داده و سپس ریسک خرید را به مرحل نهایی برسانید.

چون بالاخره یک تکنولوژی و روش کسب درآمد جدید در ایران است و احتمالا در مورد آن از نظر قانونی ابهامات زیادی وجود دارد.

مزایای استفاده از استخراج ابری بیت کوین

منظور از ابهامات قانونی این است که اگر شرکت مناسبی را برای خرید سرویس های استخراج ابری بیت کوین انتخاب نکنید احتمالا پس از کلاه برداری این شرکت پیگری کار بسیار سخت خواهد بود. حتی شما قابلیت جمع آوری اسناد لازم را نیز ندارید. کافی است که به عقبه یک شرکت در زمینه اجاره سیستم استخراج بیت کوین ابری توجه کنید.

در صورتی که این شرکت مشتریان زیادی داشته و هزینه تبلیغاتی بالایی را نیز صرف کند، قطعا قصدش فعالیت حرفه ای در این بازار بزرگ و آینده دار در کشور ایران است. پس می توانید به آن ها اعتماد کنید.

البته فراموش نکنید که مسائل زیادی وجود دارد که شما را مجاب می کند از استخراج ابری استفاده کنید، ماینر ها نیاز به خنک کننده ها و سیستم های تهویه بزرگی دارند، در صورتی که این ابزار ها را فراهم کنید باز هم مشکلات دیگری وجود دارد.

استخراج ابری بیت کوین (Bitcoin Cloud Mining)

هزینه مصرفی برق برای شما دردسر خواهد شد، یعنی حتی اگر هزینه اش را نیز پرداخت کنید، احتمالا باز هم در این موارد با اداره برق کشور با مشکلات زیادی روبرو می شوید و ترجیح شما دست برداشتن از این کار است.

چرا استخراج ابری بیت کوین؟

Bitcoin Cloud Mining در واقع به شما اجازه می دهد که پروسه استخراج را با یک کامپیوتر که در منزل دارید روی یک سیستم و هاست ثانویه مدیریت کنید، درست مانند سرویس های تیم ویوور، انی دسک و همین طور ریموت دسکتاپ که در ویندوز و مکینتاش بسیار رونق دارد.

بعلاوه تمامی توضیحاتی که در این باره شما عزیزان ارائه کردیم باید در مورد مزایای استفاده از روش های استخراج ابری بیت کوین نیز بیشتر به شما شرح دهیم، زمانی فرا می رسد که شما دیگر به تجهیزات و ابزارآلات استخراج بیت کوین نیاز نخواهید داشت.

در این حین بهتر است که آن ها را به فروش برسانید که این کار در ایران بسیار سخت و در شهرستان ها تقریبا نشدنی است.

در نتیجه می توان گفت که فعالیت شما در حالت ابری نیازی به تهیه این سخت افزار ها و در نهایت روزی فروششان نیز نخواهد داشت. پردازنده ها همه به صورت آنلاین در یک سرور و مرکز ارائه سرویس در دسترس هستند.

یکی از بهترین شرکتهای استخراج ابری بیت کوین High Mining است که از معتبرترینها در این تجارت است. در وبسایت این شرکت شما می توانید به استخراج بیت کوین و رمز ارز اتریم بپردازید.همچنین می توانید از محاسبه گر وبسایت برای تخمین میزان سود استخراج بیت کوین بر اساس قدرت هش خریداری شده استفاده کنید. تا امروز این شرکت پرداختی های خود را به موقع و منظم انجام داده و نرخ های آن نیز نسبت به شرکتهای دیگر مناسب تر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری