کد خبر: ۴۳۰۴۷
تعداد بازدید: ۳۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
احتمال آغاز جنگ در خلیج فارس و حمله نظامی به ایران در حال اوج گیری است.

به گزارش تجارت امروز ؛ در این تجربه، ممکن است آمریکا، شخصا به یکی از ناو‌های جنگی_اتمی از دور خارج شده خود در خلیج فارس حمله کرده و پس از غرق کردن آن، حادثه را به گردن ایران انداخته و حمله اتمی به ایران را آغاز کند.

در متن ضمیمه این فیلم آمده است: 
آمریکا و اسرائیل در جست و جوی راهی دیگر بوده تا بتوانند جنگی را مدت هاست در تداراک آن هستند، آغاز کنند.

صحنه باید چنان جلوه کند که گویی ایران حمله را آغاز کرده تا روسیه و چین برای حمایت از ایران دچار مشکل سیاسی بیشتری شوند.
 
لازم است گذشته‌ها را به یاد بیاورید که اسرائیل در یک شعبده بازی سیاسی و در قرار‌هایی تعیین شده با آمریکا به کشتی‌های جنگی آمریکا حمله کرد تا بهانه‌ای برای حمله به دشمنان اسرائیل به وجود بیاید.

داستان حمله اسرائیل به کشتی آمریکایی با نام "لیبرتی"، در ابتدا "مصر" مقصر شناخته شد که معروف‌ترین نمونه این حیله است.

در حال حاضر با ناو هواپیمابر " انترپرایز" روبرو هستیم که کهنه‌ترین ناو پواپیما بر آمریکا بوده و سال بعد باید از رده خارج شود.

برای از رده خارج کردن یک ناور هواپیمابر (با در نظر گرفتن ورشکستگی مالی آمریکا) باید هزینه زیادی صرف شود.

ناو هواپیما بر "انترپرایز" با ۸ رآکتور اتمی به حرکت در می‌آید که تمامی ماشین‌ها و موتور‌های مرتبط با رآکتور نیز به عنوان زباله اتمی دفع شوند. غرق شدن این ناو در خلیج فارس باعث خواهد شد هزینه‌ای که آمریکا از این طریق صرفه جویی می‌کند به مراتب بیشتر از پول به دست آمده از فروش لاشه آن باشه و البته حل مسئله قطعات آلوده اتمی نیز دیگر مسئله آمریکا نخواهد بود. 

در راستای اجرای نیتی شوم، یک ناو کهنه جنگی در پایان دوران کارآمدی خود مجددا به کار گرفته می‌شود، به همان دلایلی کهخ فرانکلین روزولت دستور داد تا کشتی‌های کهنه جنگی را از "سان دیه گو" به "پرل هاربور" منتقل کرده و ناو‌های هواپیما بر و دیگر ناو‌های جنگی نو را روز ۷ دسامبر ۱۹۴۱ به منطقه امن در دور دست منتقل سازند. 

آلمان فدرال تاکنون ۵ زیردریایی اتمی دلفین به اسرائیل سپرده و در حال انجام مذاکرات برای دریافت ششمین زیردریایی است. سه واحد از آن‌ها هنگام عبور از کانال سوئز دیده شده اند.

به نظر می‌رسد که زیردریایی‌ها در خلیج عمان و شاید به خلیج فارس نیز رسیده باشند که برای نابودی یک کشتی کهنه و رو به اسقاط که بیشتر شبیه به یک گوسفند قربانی است با سلاح جنگی واقعی، به کمین بشینند. 

در برنامه ریزی این حمله، کشتی با ملوانان آمریکایی مورد حمله قرار خواهد گرفت، مشابه حمله اسرائیل به کشتی لیبرتی، تا برای رسیدن به هدف‌های مورد نظر ایران را مقصر جلو داده و در همین خصوص یک پوشش خبری بزرگ راه انداخته شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری