کد خبر: ۴۳۰۵۵
تعداد بازدید: ۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
از سنندج ،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان با صدور ابلاغی دکتر آرزو فلاحی را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و مشاور خود در امور زنان و خانواده منصوب کرد.
به گزارش تجارت امروز ؛ احتراماً نظر به تعهد، تجربه و سوابق قبلی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان «سرپرست روابط عمومی دانشگاه و مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده » منصوب می­ شوید.
از سرکارعالی انتظار می­رود با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره ­گیری از ظرفیت­ ها و تجارب سایر همکاران و تعامل برون بخشی، همکاری مستمر با مرکز روابط عمومی و اطلاع­ رسانی وزارت مبتوع، انعکاس اهداف، وظایف، برنامه­ ها، مواضع و عملکرد دانشگاه، تعامل مستمر، مثبت و سازنده با اصحاب رسانه، اهتمام در پاسخگویی به خدمت گیرندگان، تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ سازمانی و روحیه همکاری، ارتقاء و به روز رسانی پایگاه اطلاع ­رسانی الکترونیک دانشگاه را در اولویت کاری قرار دهید.
در ادامه آمده است:امیدوارم بحول و قوه الهی و با رعایت منشور اخلاقی، منشأ خدمات ارزنده­ای در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در دانشگاه باشید. سربلندی و موفقیت شما را از درگاه حق مسئلت می نمایم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری