کد خبر: ۴۳۱۲۳
تعداد بازدید: ۱۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
با انتصاب مجید محسنی مجد به سمت مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهرکه بر مبنای شایسته سالاری صورت گرفته مسیر تازه و...
بنا بر تصمیم هیئت مدیره گروه بهشهر و با حضور دکتر حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران، هیئت مدیره گروه توسعه ملی و مصطفی عاشوری مدیرحفاظت اسناد و شرکت های بانک ملی، مجید محسنی مجد به سمت مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر معرفی شد.
انتصاب مجید محسنی مجد به عنوان یکی از مدیران موفق کشور در سمت مدیرعاملی گروه توسعه صنایع بهشهر در حالی است که برخی از اخبار حکایت از آن دارد که گروهی اندک در شرایط حساس کنونی کشور که نیازمند آرامش و رونق تولید هستیم در تلاشند تا نسبت به تخریب این مدیر جوان و کارآزموده موفق اقدام نمایند.
این گروه در حالی سیاست تخریب مدیران دارای عملکرد مثبت و موفقی جوان کشور را در پیش گرفته اند که افرادی مانند مجید محسنی مجد مدیرعامل سابق و موفق گروه به پخش که چند صباحی پیش به عنوان سرپرست ایرانول منصوب شد پیش از این مدیریت هلدینگ به پخش از شرکت های تابعه گروه بهشهر، گروه شرکت های سایپا، نفت، شستا و کشتیرانی را در کارنامه کاری خود دارد
در رابطه با عملکرد مثبت محسنی مجد همین بس که وی در شرکت به پخش که  در دهه‏ های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و جایگاه بسیار مهمی در میان تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی دارد، آثار مثبت را برجای گذاشته و این شرکت هم اکنون یکی از برجسته ترین شرکتهای صنعتی و خدماتی کشور در ایران و خاورمیانه است.
شرکت به پخش توانسته با ارتقاء و کارآیی این صنعت به عنوان حلقه واسط بین تولیدکننده و مصرف کننده که سهم مهمی از قیمت تمام شده را به خود اختصاص می دهد، نقش محوری را ایفا نماید.
 دارابودن بیش 1500 نفر پرسنل کوشا و توانمند که توانستند در سال مالی 2019 با رشد 86 درصدی فروش نسبت به دوره مشابه بار دیگر برگ زرینی در کارنامه خود ثبت نمایند.
 مدیریت، تقویت و توسعه فروش مویرگی، سازمانی و زنجیره ای، توسعه ناوگان حمل و نقل، افزایش 25 درصدی فضاهای عملیاتی، رشد 49 درصدی عملکرد نسبت به بودجه سال مالی گذشته، رشد 45 درصدی فروش نمایندگی های سراسر کشور و رشد 10 درصدی خرید وزنی در شرایط حساسی که تحریم در سراسر کشور سایه افکنده بود گوشه ای از همت بلند مردان و زنان کوشای به پخش بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: