کد خبر: ۴۳۱۷۰
تعداد بازدید: ۱۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
دست شورای نگهبان برای رد صلاحیت پُر است
به گزارش تجارت امروز ؛ اکبر ترکان،‌ از فعالان اصلاح‌طلب با تأکید بر اینکه شورای نگهبان نباید افرادی که دچار لغزش بوده‌اند را تأیید کند، از این گفت که دست شورای نگهبان پُر است. روز شنبه گذشته و به محض انتشار بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر دخیل بودن یک اشتباه داخلی در سقوط هواپیمای اوکراینی؛ شاهد آغاز یک فرایند انتقام‌گیری از نیروهای مسلح کشور و تقلّای دشمن برای خفت دادن به پیروزی بزرگ ایران در حمله به پایگاه نظامی آمریکا بودیم.

بازوهای این انتقام نیز همان کسانی بوده‌اند که همواره شاهد تکرار توییت‌های ترامپ در شعارها و مواضع رسانه‌ای آنها بوده‌ایم و ردّ پای آنها را در فتنه سال 88 و فتنه اقتصادی آبان 96 و دیماه 98 عینا دیده‌ایم...

در همین زمینه می‌توان به برگزاری چند تجمع همراه با شعارهای ساختارشکنانه و پاره کردن عکس سردار شهید سلیمانی در تهران که مورد پوشش گسترده رسانه‌های ضد انقلاب قرار گرفت و البته اطلاع‌رسانی عجیب برخی بازوهای مذکور اشاره کرد.

یکی از این بازوها طی خبری در اشاره به کنفرانس خبری فرمانده هوافضای سپاه پاسداران نوشت: "فرمانده پدافند هوایی که باعث سقوط هواپیمای اوکراینی شد، تا ساعتی دیگر درباره این حادثه توضیح خواهد داد"!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری