کد خبر: ۴۳۱۷۷
تعداد بازدید: ۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر خبر داد و گفت: از محل سکونت متهم ۱۱۰ کیلو تریاک کشف شد.
به گزارش تجارت امروز؛ ؛ سرهنگ "محمد بخشنده "، گفت: در پی اطلاع از اینکه مردی در منزلش در محله "صبا شهر"، اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کند، تحقیق در این خصوص آغاز و بررسی موضوع در دستور کار معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده و پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد و متهم اخیرا مقادیری مواد مخدر از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری کرده است و با نگه داشتن آن در محل سکونتش قصد دارد در فرصت مناسبی آن را توزیع کند.
بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شده و ماموران موفق شدند، ضمن مراقبت‌های ویژه از مخفیگاه وی، ظهر پانزدهم دی با اطمینان از اینکه متهم در داخل مخفیگاهش است وی را دستگیر کنند.
این مقام پلیسی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۱۰ کیلو تریاک کشف و متهم پس از انتقال به پلیس مبارزه با مواد مخدر به جرم ارتکابی اعتراف کرد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تحقیقات تکمیلی پرونده، وی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری