کد خبر: ۴۳۱۸۶
تعداد بازدید: ۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و انسجام بر لزوم مقابله با توطئه های دشمنان تاکید کرد.
به گزارش تجارت امروز ؛ رضا آقاعلیخانی در جلسه کمیسیون دانشجویی ضمن تسلیت درگذشت هموطنان در تشییع سردار سلیمانی و حادثه هواپیمای اکراینی اظهار داشت: با خانواده جان باختگان این حادثه ابراز همدردی می کنیم.
 
وی افزود: طبق تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و با ورود دستگاه قضایی در اسرع وقت تصمیمات لازم در مورد این سانحه اتخاذ و اطلاع رسانی می شود.
 
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: حضور عظیم و فراموش نشدنی مردم ایران اسلامی در مراسم تشییع سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شکوه دیگری از وفاداری مردم به انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهیدان بود.
 
آقاعلیخانی با اشاره به توطئه های دشمنان تاکید کرد: دشمن هموراه مترصد فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است از اینرو با هوشیاری و حفظ وحدت نباید اجازه موج سواری به دشمنان در چنین حوادثی را بدهیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری