کد خبر: ۴۳۱۹۶
تعداد بازدید: ۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
در چارچوب دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی، تجهیزات سیراف انرژی توسط ماشین سازی اراک ساخته می شود.
به گزارش تجارت امروز ؛ جعفر صفری مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک در گفت‌وگو درباره  وضعیت فعلی این واحد صنعتی گفت: ماشین‌سازی اراک، کارخانه‌ای با قدمت بالای ۵۱ سال  ساخت تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، سیمان و فولاد را در برنامه کار خود دارد و خوشبختانه تا به امروز در ساخت ۸ پالایشگاه کشور نقش اساسی داشته است.
وی گفت: ماشین‌سازی اراک در ۱۹ فاز  عسلویه حضور فعال داشته و در فاز ۱۴ نیز موفق شد حدود ۲۷۴ میلیون یورو قرارداد را به امضا برساند و با این کار توانسته در میان ۱۴ کنسرسیومی که در عسلویه حضور داشته‌اند، رتبه اول را کسب کند.
جعفر صفری تصریح کرد: این شرکت در قراردادهایی که داشته از نظر زمان و کیفیت مورد رضایت کارفرما بوده است و در حال حاضر کارفرمایان به این یقین رسیده‌اند که شرکت ماشین‌سازی اراک چه از نظر کیفیت و چه از نظر زمان تولید، توانایی بالایی دارد و جزو اولین‌ها است.
وی عنوان کرد: شرکت ماشین سازی اراک تاکنون با بیش از ۶۰ پالایشگاه و پتروشیمی که در کشور در حال فعالیت هستند همکاری کرده است.
صفری افزود: کیفیت عالی و مهارت درون ماشین‌سازی اراک قابل توجه است و پروژه epc این شرکت در ماهشهر از پروژه‌های موفقیت‌آمیز ما بوده است، همچنین در ساخت و تجهیز پتروشیمی پارس، گچساران، کنگان، کاویان و شازند مشارکت و رزومه خوبی داشتیم.
او تصریح کرد: در چارچوب دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی، می‌خواهیم تجهیزات سیراف انرژی را بسازیم و در این زمینه ظرفیت‌های قابل توجه داریم.
مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک عنوان کرد: بیش از ۵ هزار تن تجهیزات را که ۲ هزار تن آن راکتور است در چارچوب این قرارداد برای سیراف انرژی می‌سازیم، همچنین از ظرفیت‌های علمی در اجرای این قرارداد استفاده می‌کنیم و در زمان مورد نظر با کیفیت به پایان می‌بریم که این مهم با هدف استمرار سفارش‌های داخلی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: