کد خبر: ۴۳۲۰۹
تعداد بازدید: ۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
حجت الاسلام اکبرزاده گفت: فیلمبرداری از لحظه قبل از اصابت موشک با هواپیمای اوکراینی و وجود برخی سوال‌های بی‌جواب، ما را به سر نخ‌هایی می‌رساند که این یک برنامه از قبل طراحی شده آمریکا بوده است.
به گزارش تجارت امروز ؛ «حوزه» از آذربایجان‌غربی حجت الاسلام ناصر اکبرزاده شامگاه یکشنبه در جمع طلاب خوی که در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: سردار حاجی زاده در قضایای اخیر بدون این‌که تقصیری متوجه او باشد، با شجاعت تمام به عنوان یک سرباز وفادار نظام تمام تقصیرها را به گردن گرفت و از مردم عذرخواهی کرد و این نشان از عظمت شخصیت این انسان تربیت شده مکتب امام خمینی(ره) دارد.
وی ادامه داد: حضور سفیر انگلیس در جمع معترضان در تهران و فیلمبرداری از تجمع دانشجویان نشان می‌دهد که دشمن با طرحی از پیش تعیین شده به دنبال ایجاد آشوب در کشور است.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) خوی تصریح کرد: نباید همه تقصیرها را به گردن سپاه و سرادر حاجی‌زاده که انتقام سردار سلیمانی را از دشمن گرفت، انداخت، چرا که این خواست دشمن است، لذا باید همه مسئولین مربوطه در این مورد پاسخگو باشند و آن‌هایی که علی‌رغم تاکید مسئولین سپاه بر عدم پرواز، اجازه پرواز داده بودند به ملت به صورت شفاف معرفی شوند.
وی افزود: وظیفه سپاه دفاع از کشور و حفظ امنیت است و اگر به مواردی برمی‌خورد که امنیت کشور را تهدید می‌کند باید با آن مقابله کند و نباید امروز اجازه داد مجاهدت های سپاه در حفظ امنیت کشور به دست دشمنان قسم خورده کشور زیر سؤال برود.
حجت الاسلام اکبرزاده بیان داشت: پیام همه خانواده‌های سانحه هوایی، پشتیبانی از رهبری و تبعیت از فرامین معظم له و حفظ آرامش کشور است؛ مردم با هوشیاری خود می‌توانند توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.
وی در پایان گفت: فیلم برداری از لحظه قبل از اصابت موشک با هواپیمای اوکراینی و وجود برخی سؤال‌های بی‌جواب ما را به سر نخ‌هایی می‌رساند که شاید این یک برنامه از قبل طراحی شده آمریکا بوده باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری