کد خبر: ۴۳۳۳۶
تعداد بازدید: ۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۰
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سه نفر مفقودی در روستای خداآفرید طبس بعد از ۱۲ ساعت تلاش امدادگران پیدا شدند.
به گزارش تجارت امروز ؛ معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سه نفر مفقودی در روستای خداآفرید طبس بعد از ۱۲ ساعت تلاش امدادگران پیدا شدند.
محمد حمزه اسعدزاده در جمع خبرنگاران از وقوع یک حادثه مفقودی سه نفر در روستای خداآفرید طبس خبر داد و افزود: با اعلام این حادثه در ساعت ۲۳ شب گذشته، دو تیم جست و جوی هفت‌نفره به منطقه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه در جست و جوی اولیه خودروی افراد مفقود شده که در گل و لای گرفتار شده بود، پیدا شد، افزود: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه، عملیات جست و جو به صبح امروز موکول شد.
اسعدزاده با بیان اینکه محدوده عملیات جست و جو در مرز شهرستان‌های طبس و بشرویه بوده است، اظهار کرد: طی صبح امروز تیمی پنج‌نفره هم از بشرویه برای جست و جو به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش ۱۲ ساعته نیروهای امدادی، افراد مفقود شده صبح امروز با شرایط جسمانی سالم پیدا شدند.
وی با بیان اینکه از شهروندان خواستاریم قبل از هرگونه سفر و تفریحی از محل مورد نظر اطلاعات کافی را کسب کنند، افزود: همچنین با توجه به فصل سرد سال تجهیزات مورد نظر را به همراه داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری