کد خبر: ۴۳۸۰۱
تعداد بازدید: ۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
وزیر کشور از روند تکمیل آزادراه شهید همت در البرز بازدید کردوزیر کشور همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، از پروژه‌های عمرانی و صنعتی البرز بازدید می‌کند

به گزارش تجارت امروز؛ با بهره برداری از این پروژه تکمیل کریدور بین المللی شرق – غرب، روان سازی و کاهش ترافیک روزانه محور تهران – کرج، تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان‌های شمالی و تهران از محور جدید، کاهش بار ترافیکی با اتصال محور جدید به جاده چالوس و کلاک در دو مسیر رفت و برگشت، کاهش زمان تاخیر مسافرین به مقصد شمال و افزایش ایمنی عبور و سرعت وسایل نقلیه عبوری کاهش آلودگی هوا محقق می‌شود.

طول مسیر پروژه ۶/۱۴ کیلومتر با ۲۹ دستگاه پل تیپ با دهانه ۱۰۲ متر، ۸ دستگاه پل خاص با دهانه ۱۹۹ متر، ۲ دستگاه تونل با طول ۱۰۷۶ متر هر تونل ۵۳۸ متر می‌باشد. اکنون این پروژه بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وزیر کشور همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، طی سفری یک روزه از پروژه‌های عمرانی و صنعتی البرز بازدید می‌کند. بازدید از مراحل پیشرفت نهایی اتوبان شهدای البرز (ادامه اتوبان همت) اولین برنامه سفر وزیر کشور به استان البرز است.

در ادامه نیز جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی این استان به ریاست وزیر کشور برگزار می‌شود. دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای و جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، دکتر رحمانی فضلی را در این سفر همراهی می‌کنند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری