کد خبر: ۴۳۸۰۷
تعداد بازدید: ۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شمار فوتی‌های مصرف مشروبات الکلی در چابهار به ۲ نفر افزایش یافت و ۱۰ نفر دیگر نیز بستری هستند و احتمال افزایش فوتی‌ها وجود دارد.
 به گزارش تجارت امروز  ؛    دکتر محمود حسین‌بر شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۱۰ نفر دچار مسمومیت شدید بر اثر مصرف مشروبات الکلی به بیمارستان امام علی(ع)چابهار منتقل و برای مداوا بستری شدند که متاسفانه یک نفر در لحظات نخست و دیگری روز گذشته به علت خونریزی مغزی و از کارافتادن یکی از کلیه ها فوت کردند.
وی بیان کرد: حال ۱۰ نفر دیگر نیز چندان رضایت بخش نیست و از سطح هوشیاری پایینی برخوردار هستند و احتمال افزایش فوتی ها در ساعات آینده وجود دارد.
وی با اشاره به غیرقانونی بودن مشروبات الکلی و همچنین ورود قاچاق آن به کشور به همه شهروندان بویژه جوانان توصیه کرد از مصرف این محصولات جدا خودداری کنند.
مدیرشبکه بهداشت و درمان چابهار تصریح کرد: طبق اطلاعات واصله ظاهرا بعلت مصرف مشروبات دست ساز ساندیسی این اتفاق ناگوار و تلخ رخ داده است.
وی تصریح کرد: ضروریست همه ما به نوبه خود سعی در آگاهسازی اطرافیان‌مان بویژه جوانان داشته باشیم چونکه بعید بنظر میرسد تلفات به همین جا و همین تعداد ختم شود قطعا در روزهای آتی باید منتظر اخبار ناگوارتری باشیم
دکتر حسین‌بر از عموم مردم و مسوولان در خواست کرد این موضوع مهم و حیاتی را جدی بگیرند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری