کد خبر: ۴۳۸۱۱
تعداد بازدید: ۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
وزارت ورزش و جوانان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با صدور بیانیه‌ای مردم و جامعه ورزش و جوانان را برای رقم زدن حماسه باشکوه دیگر در راهپیمایی عظیم ٢٢ بهمن دعوت کرد.
به گزارش تجارت امروز ؛ در بیانیه‌های جداگانه‌ای از مردم و جامعه ورزش برای حضور در راهپیمایی عظیم ٢٢ بهمن دعوت کردند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
انقلاب اسلامی ایران  ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷  به رهبری امام خمینی(ره) طلوع کرد و به «اعجاز بزرگ قرن» لقب گرفت. اکنون که چهل‌ویکمین سال پر افتخار انقلاب با چهلمین روز شهادت اسطوره مقاومت سردار سلیمانی مقارن شده بار دیگر در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی ٢٢ بهمن ،ایستادگی و اتحاد ملت  ایران در برابر دشمنان را نشان خواهیم داد.
خداوند متعال را شاکریم که چهل‌ویکمین فجر انقلاب اسلامی همچنان با عشق و ارادت به آرمان‌های امام راحل و اندیشه های مقام معظم رهبری همراه است.
جامعه ورزش و جوانان کشور، بار دیگر همراه با وزیر، معاونان، مدیران و روسای فدراسیون‌های ورزشی، ورزشکاران و قهرمانان با شرکت در این آیین ملی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگام با آحاد مردم، اقتدار ایران عزیز را به نمایش خواهد گذاشت.
وزارت ورزش و جوانان با گرامیداشت یاد سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و با ارج نهادن به خون شهدا در روز ۲۲ بهمن ٩٨ بار دیگر با حضور پرشور و شعور، ضمن اثبات وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، درصدد است تا حماسه دیگری را در تاریخ پرافتخار کشورمان رقم بزند.
بیانیه کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:
امسال هم همچون سال‌های گذشته مسئولان، مدیران، پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان و المپین‌های ورزش کشور بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی ٢٢ بهمن چهل‌ویکمین بهار آزادی با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدای عزیز تجدید میثاقی دوباره خواهند داشت تا به جهانیان ثابت شود جامعه ورزش کشور همچون قطره‌ای در میان خیل عظیم و میلیونی مردمی، پشتیبان ولی فقیه و انقلاب اسلامی بوده و به هیچ وجه از آرمان‌های امام راحل و شهدای عزیز دست بر نخواهند داشت.
بدون شک در  چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این بار هم مسئولان،مدیران و کارمندان کمیته ملی المپیک هم همراه با جامعه ورزش کشور و با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم‌الله ٢٢ بهمن با آرمان‌های انقلاب اسلامی عهد و پیمانی دوباره خواهند بست تا بصیرت و ولایت مداری خود را در میان خیل عظیم میلیونی مردمی به جهانیان اثبات نمایند.
وعده همه ما در سراسر کشور....حضور حماسی در راهپیمایی ٢٢ بهمن.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری