کد خبر: ۴۳۸۳۰
تعداد بازدید: ۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
فرماندار قاین گفت: مهم‌ترین راهبرد دشمن این است که یک شکاف عمیق بین نظام و مردم ایجاد کند، اما حضور امروز مردم و حضور آنان در پای صندوق‌های رای، دوباره بین آنان و نظام اسلامی پیوند برقرار می‌کند.
محمد کریمی، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن  اظهار کرد: شرایط کشور شرایط خاصی بوده و با دشمنی ترکیبی در حوزه‌های نرم افزاری، سیاسی و اقتصادی مواجه هستیم.

وی افزود: اوج خباثت‌های دشمنان پس از خروج از برجام و تحمیل اقدامات غیرانسانی و ظالمانه به ملت ایران بود.

فرماندار قاین بیان کرد: تمام تلاش دشمن این است که یاس، ناامیدی، ناکارآمدی و قرار گرفتن مردم در برابر نظام جمهوری اسلامی را ترویج کند.

کریمی ادامه داد: علی رغم تمام سختی‌ها مردم همواره ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و ۲۲ بهمن امسال نیز چون هر سال مردم با حضور خود عهد و پیمان خود را دوباره تجدید کردند.

وی با بیان اینکه مرحله بعدی حضور مردم، انتخابات است که تاثیرات بین‌المللی دارد، افزود: مردم این کشور، ایران خواه و امنیت خواه هستند و از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

فرماندار قاین بیان کرد: مهم‌ترین راهبرد دشمن این است که یک شکاف عمیق بین نظام و مردم ایجاد کند، اما حضور امروز مردم و حضور آنان در پای صندوق‌های رای، دوباره بین آنان و نظام اسلامی پیوند برقرار می‌کند.

کریمی یادآور شد: امروز مردم علی رغم وجود تمام سختی‌هایی که دلیل اصلی آن هجمه‌های دشمن است، به میدان آمده و بار دیگر تجدید پیمان کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری