کد خبر: ۴۳۸۳۳
تعداد بازدید: ۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
حسن روحانی با صدور پیامی خاطرنشان کرد: حضور پرشور و آگاهانه ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ماندگارترین صحنه های وحدت، یکدلی و میثاق ملی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.
به گزار ش تجارت امروز ؛ حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی خطاب به "مردم هوشیار و همیشه در صحنه ایران اسلامی"، تاکید کرد که حضور پرشور و آگاهانه شما ملت غیور و انقلابی ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر با درخششی متفاوت و چشمگیر، ماندگارترین صحنه های وحدت، یکدلی و میثاق ملی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم هوشیار و همیشه در صحنه ایران اسلامی
حضور پرشور و آگاهانه شما ملت غیور و انقلابی ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، یک بار دیگر با درخششی متفاوت و چشمگیر، ماندگارترین صحنه های وحدت، یکدلی و میثاق ملی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.
مشارکت صمیمی، یکدل و هوشمندانه مردم سراسر کشور در باز آفرینی این روز خجسته که امسال با اربعین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تقارن داشت، موجب برکت و شکوهی مضاعف شد و به ویژه در شرایط امروز کشور، پافشاری و پایبندی به آرمان های نظام اسلامی و وفاداری به ارزش های تعالی بخش آن را بیش از همیشه نمایان کرد.
از سوی دیگر در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، این نمایش وحدت و همدلی، نشانۀ تدبیر و زمان شناسی ملتی آگاه است که می خواهد یکبار دیگر با مشارکت پرشور و آگاهانه، به وظایف دینی و انقلابی خویش عمل کرده و فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی ایران اسلامی را رقم بزند.
اینجانب در این دوران حساس و سرنوشت ساز حرکت پرمعنا، وحدت آفرین و با عظمت ملت شریف و همیشه در صحنه کشورمان را گرامی می دارم و از آحاد ملت، گروه ها و احزاب سیاسی که در این جشن ملی با اتحاد و همبستگی ...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری