کد خبر: ۴۳۸۵۱
تعداد بازدید: ۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
حداد عادل با واسطه شدن برای آرام کردن آتش اختلافات تلاش‌هایش را کرد تا اصولگرایان به لیستی واحد برسند. اما  بعید است که اصولگرایان معتدل با افراطیون و تندروهای جریان اصولگرایی به نتیجه‌ای برسند. 
به گزارش تجارت امروز؛ بعد از اعلام لیست کاندیداهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان احزاب اصولگرا به تکاپو افتادند تا با ارائه لیستی واحد پیروزی خود را در انتخابات قطعی کنند غافل از آنکه اختلافات درون جناحی به قدری زیاد است که احزاب اصولگرا را به لیستی واحد نخواهد رساند. در این میان حداد عادل با واسطه شدن برای آرام کردن آتش اختلافات تلاش‌هایش را کرد تا اصولگرایان به لیستی واحد برسند. اما  بعید است که اصولگرایان معتدل با افراطیون و تندروهای جریان اصولگرایی به نتیجه‌ای برسند. 
 
در این میان رائفی‌پور که یکی از سردمداران جریان به قول خودشان انقلابی اصولگراست در پیامی تویتری نوشت: "مردم این روزها و این آدمها را به خاطر بسپارند! صد نفر را واسطه فرستادند که شما لیست مجزا نده و وحدت را حفظ کن، قول می‌دهیم شرایط شما (شفافیت، کارآمدی و جوانگرایی) لحاظ شود! حالا هر که از مادرش قهر کرده می‌خواهد لیست جداگانه‌ای بدهد ظاهرا فقط من می‌توانم وحدت را به هم بزنم." 
 
از سوی دیگر «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اخیرا لیست ۳۰ نفره این شورا برای حوزه انتخابیه تهران را اعلام کرد.»
 
وحید یامین پور نیز که از جوان هایی است که انتظار داشت در لیست اصولگرایان قرار گیرد در توئیتی دلخوری خود را این طور نوشت: «از فهرست شورای ائتلاف کنار گذاشته شدم. انصراف نخواهم داد.» 
 
 سید محمود رضوی که یکی دیگر از اصولگرایان مدعی است، نیز در توئیتر خود نوشت: «آقایان محترم شورای ائتلاف، اگر آخرت برایتان معنا دارد، وجدان دارید و هنوز انقلابی هستید فقط به برخی از این اسامی بیرون مانده نگاه کنید: وحید یامین پور،احسان خاندوزی، سید امیر سیاح، ابوالفضل عموئی، فرشاد مهدی‌پور، مصطفی زمانیان؛جوابی برای شب اول قبر خود دارید؟»
 
محمد باقر قالیباف که ظاهرا سرلیستی اش در لیست اصولگرایان قطعی است اما از جا ماندن برخی از یارانش از لیست گلایه دارد نیز در توئیتی نوشت: «من به شما وعده داده بودم که دغدغه مجلس آینده همان دغدغه مردم یعنی اقتصاد است. لیستی که به نام بنده اعلام شده است، مورد تایید نیست.»
 
اصولگرایان که  همواره رقبای خود را به رفتار حزبی و ندیدن مردم متهم می‌کردند و خود را خادمان ملت می خواندند، باید توضیح دهند که این همه دعوا برای خدمت چه توجیهی دارد، آیا این طور حمله به یاران دیروز و رقبای امروز دعوا بر سر یک لقمه خدمت است؟
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
0
0
آشغالای دروغگوووو شماها یه مشت ضد انقلاب هستید کثافتا
عاشق قالیباف
|
Brazil
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
0
1
رئیس مجلس آینده ما دکتر قالیباااااااااااااق
پاسخ ها
ساناز
| Iran, Islamic Republic of
عمرااا تا نیروهای جوون انقلابی هستند چرا اون بشه رئیس مجلس؟ اون که هنوز پرونده هاش بازه
خمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
0
0
شماهاایید که خون مردم را توی شیشه کردید و نمی ذارید انقلابیون کار خودشون را بکنن
مدیر پایگاه بخشی از پیام شما به دلیل داشتن محتوی توهین آمیز حذف شد. خواهشمند است در زمان ارسال نظر ضمن رعایت احترام از به کار بردن کلمات نامناسب خودداری نمایید تا بتوانیم در پخش نظرات شما بزرگوران بهتر عمل کنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری