کد خبر: ۴۳۸۶۱
تعداد بازدید: ۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه برخورد با اخلال‌گران اقتصادی و احتکارکنندگان در دستور کار قرار دارد، گفت: ۵۰ تن شکر احتکارشده در شهرستان چایپاره کشف و ضبط شد.
به گزارش تجارت امروز؛ سردار سرتپ دوم مسعود خرم‌نیا روز ماموران مبارزه با کالای قاچاق و ارز با اشرافیت اطلاعاتی و تحقیقات لازم محل دپو این میزان شکر احتکار شده در دو باب مغازه را شناسایی کرده بودند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی این استان پس از شناسایی و در یک اقدام عملیاتی به همراه بازرسان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در محل مورد نظر حاضر شدند.
وی ارزش ریالی شکر کشف‌ شده را یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرد و افزود: با دستور قاضی تعزیرات حکومتی چایپاره، مکان احتکار شکر پلمب و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل شد.
وی ادامه داد: در این رابطه یک نفر متهم دستگر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده‌شد.
مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش سوانح از اولویت‌های پنجگانه انتظامی این استان در سال جاری است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری