کد خبر: ۴۳۸۷۳
تعداد بازدید: ۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
ورامین- امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی ایران بود.
به گزارش تجارت امروز ؛  امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی ایران بود.
 آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به این نکته که حضور باشکوه مردم در صحنه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است، طی سخنانی اظهار کرد: ملت ایران به نظام اسلامی علاقه داشته و با تمام توان از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
امام جمعه شهرستان ورامین با تأکید بر این نکته که مردم ایران اسلامی همواره به وظیفه و رسالت خود عمل کرده‌اند، افزود: حضور مردم در صحنه و هوشیاری و اقدام به موقع، تمامی معادلات و برنامه‌های دشمن را بر هم زده است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین ادامه داد: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نمایش پایبندی مردم ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و هر ساله شاهد بودیم که این مراسم، پرشور از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و دیروز در این سرمای و برف مردم ایران سنگ تمام گذاشتند.
وی با تأکید بر این نکته که ملت ایران هیچگاه استقلال و عزت خود را معامله نمی‌کنند، اضافه کرد: ملت ایران با سختی و تقدیم هزاران شهید به استقلال و عزت مثال زدنی دست پیدا کرده و علیرغم تمامی مشکلات، این دستاوردها را با هیچ امتیازی معامله نخواهند کرد.
باسابقه‌ترین امام جمعه کشور با اشاره به این نکته که باید ملت ایران قدر وارزش انقلاب اسلامی را بداند، گفت: امنیت ایران به برکت استقرار نظام اسلامی در جهان بی نظیر است و باید مردم قدر و ارزش این امنیت را بدانند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین ادامه داد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی ایران بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری