کد خبر: ۴۴۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
از مجموع این تسهیلات تعداد چهار هزار و ۹۴۰ فقره به مبلغ ۲۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و تعداد چهار هزار و ۷۸۵ فقره وام ضروری دیگر نیز از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بااعتباری بالغ‌بر ۲۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به متقاضیان واجد شرایط اعطاء شده است.
به گزارش تجارت امروز؛ مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گفت: طی ۱۰‌ماهه امسال ۹ هزار و ۷۲۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب وام‌های ضروری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت‌شده است.

کرامت ملایی مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گفت: طی ۱۰‌ماهه امسال ۹ هزار و ۷۲۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب وام‌های ضروری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت‌شده است.
او افزود: وام‌های ضروری برای حل مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مددجویان و نیازمندان پیش‌بینی‌شده است.
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گفت: در همین راستا در ۱۰‌ماهه سال جاری تعداد ۹ هزار و ۷۲۵ مورد تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب وام‌های ضروری بااعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت شده است.
ملایی افزود: که از مجموع این تسهیلات تعداد چهار هزار و ۹۴۰ فقره به مبلغ ۲۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و تعداد چهار هزار و ۷۸۵ فقره وام ضروری دیگر نیز از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بااعتباری بالغ‌بر ۲۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به متقاضیان واجد شرایط اعطاء شده است.
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان هرمزگان گفت: اولویت پرداخت تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان است، اما به علت مشکلات اقتصادی و مراجعات مردمی، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به سایر اقشار نیازمند از طریق صلاحیت سنجی توسط کمیته امداد انجام می‌شود.
ملایی با دعوت از افراد نیکوکار برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، افزود: ترویج و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه واقعی در جامعه از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری