کد خبر: ۴۴۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در یک مرکز درمانی در خیابان شریعتی دو باب انباری و سردخانه دچار حریق شده بود.
به گزارش تجارت امروز ؛ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۰:۲۰ بامداد یک مورد آتش سوزی و مشاهده دود در داخل یک مرکز درمانی در خیابان شریعتی پایینتر از خیابان میرداماد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.
وی با بیان اینکه بلافاصله ۳ ایستگاه به همراه گروه نجات به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک مرکز درمانی بود که در قسمت حیاط و در مجاورت ساختمان ۴ طبقه اصلی دو باب انباری و سردخانه به وسعت ۳۰ تا ۴۰ متر  در کنار هم قرارداشتند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: این دو مکان دچار حریق شده بود و دود حاصل از آن از طریق کانال و رایرز به بخشی از ساختمان اصلی نفوذ کرده بود. پیش از رسیدن آتش نشانان پرسنل درمانی اقدام به تخلیه اتاقهایی که تحت تاثیر دود قرار گرفته بود، کرده بودند.
ملکی تصریح کرد: وضعیت داخل طبقات ساختمان اصلی وضعیت بغرنجی نبود اما به منظور پیشگیری از هر نوع اتفاق تخلیه اتاقها انجام شده بود.
وی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی به سرعت همزمان با خاموش کردن آتش درب سردخانه و انباری را باز کرده و مشغول خاموش کردن آتش شده و گروهای دیگر نیز به داخل طبقات رفته و به کمک مسئولان بخشها تعدادی از بیماران به همراه کادر درمانی را به داخل حیاط منتقل کردند. آتش به سرعت خاموش شد و دودی که به اتاقها نفوذ کرده بود نیز تخلیه شده و همه افرادی که به بیرون منتقل شده بودند به سلامت و بدون تلفات جانی به داخل بخشها و اتاقهای خود مراجعه کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری