کد خبر: ۴۴۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
فرمانده انتظامي استان از دستگیری یک سارق حرفه ای و کشف 150 فقره سرقت در عملیات ماموران انتظامی کلانتری 13 شهر کرمان خبر داد.
به گزارش تجارت امروز ؛ سردار "عبدالرضا ناظری" درگفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر بيان داشت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع چندين فقره سرقت محتویات خودرو و ساختمان های در حال ساخت در سطح شهر کرمان، دستگيري سارق يا سارقان و كشف اموال مسروقه در دستور كار ماموران انتظامي اين فرماندهی قرار گرفت.
وي افزود: در همين رابطه ماموران كلانتري 13 شهرستان کرمان با انجام يك سري اقدامات اطلاعاتي و پليسي موفق شدند، یک نفر سارق را شناسايي و ضمن هماهنگی با مقام قضائی وی را در داخل مخفیگاهش دستگير و مقداری از اموال مسروقه را  کشف كنند.
سردار ناظری اظهار داشت: سارق که در بازجويي هاي تخصصي ماموران انتظامي با شواهد موجود چاره اي جز بيان حقيقت نداشت به 100 فقره سرقت محتویات خودرو و 50 فقره سرقت از ساختمان های در حال ساخت در شهر کرمان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي استان با اشاره به تحویل سارق به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: مبارزه هدفمند با سرقت هايي که بيشترين فراواني را دارند، پيشگيري از افزايش سرقت ها، ايجاد ناامني در مناطق جرم خيز، توسعه احساس امنيت رواني در جامعه و کم کردن فاصله زماني کشف تا وقوع جرم از جمله برنامه هايي است که به طور جدي در دستور کار پليس شهر کرمان قرار دارد.
این مقام ارشد انتظامی استان در پایان از شهروندانی که از آنان سرقت شده است خواست که برای پیگیری پرونده و شناسایی اموال مسروقه خود به کلانتری13 مراجعه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری