کد خبر: ۴۴۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور: به کلیه استان‌ها ابلاغ گردیده در صورت مراجعه شهروندان سایر استان ها، مراکز تعویض پلاک از ارائه خدمات به شهروندان سایر استان‌ها قویا خودداری نمایند.
 به گزارش تجارت امروز؛ رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور: به کلیه استانها ابلاغ گردیده در صورت مراجعه شهروندان ساير استان ها، مراکز تعويض پلاک از ارائه خدمات به شهروندان ساير استان ها قويا خودداري نمایند.
رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور با اشاره به تعطیلی مراکز شماره گذاری برخي از استان ها به منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا گفت: برابر تصميم ستاد پدافند غيرعامل زيستي استان های با آلودگی بالا ، مراکز تعويض پلاک این استان ها تعطيل شدند
سرهنگ علی محمدی افزود: متاسفانه برخي از شهروندان بدون توجه به هشدارها، براي دريافت خدمات شماره گذاری به تهران يا استان هاي مجاوری که مراکز آنها تعطیل هستند مراجعه مي نمايند.
رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور با اشاره به این که اين موضوع منجر به انتشار گسترده ويروس کرونا خواهد شد از عموم مردم در خواست کرد در صورت تعطيلي مراکز تعويض پلاک استان براي انجام خدمات تعويض پلاک به ساير استان ها مراجعه نکنند.
پلیس: شهروندان برای شماره گذاری به تهران يا استان هاي مجاور مراجعه نکند.
وی خاطرنشان کرد: لازم است هموطنان در استانهایی که مراکز شماره گذاری آنها تعطیل شده تا زمان رفع خطر شیوع ویروس تامل نموده وتاکيد مي گردد به کلیه استانها ابلاغ شده در صورت مراجعه شهروندان ساير استان ها، مراکز تعويض پلاک از ارائه خدمات به شهروندان ساير استان ها قويا خودداري کنند و یقینا هیچ گونه خدمتی در سایر استانها به این دسته از مراجعین که از استانهای با شیوع بالا مراجعه می نمایند ارایه نخواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری