کد خبر: ۴۴۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

کرونا قیمت‌های موبایل را پایین کشید!

بازار موبایل در ایران مانند بسیاری از نقاط جهان با رکود مواجه شده و تقاضا برای خرید تلفن همراه به شدت افت پیدا کرده است.
کرونا قیمت‌های موبایل را پایین کشید!
به گزارش تجارت امروز؛ عضو انجمن واردکنندگان موبایل از کاهش میزان فروش تلفن همراه در کشور خبر داد. محمدرضا عالیان عضو انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی با بیان اینکه تردد در مراکز تجاری کاهش یافته است، اظهار کرد:با توجه به شیوع بیماری کرونا و کاهش مراجعه حضوری مردم به بازار برای خرید، میزان فروش موبایل نیز با کاهش مواجه شده و از سوی دیگر استقبال مردم به سمت فروشگاه های اینترنتی و خرید غیر حضوری افزایش چشمگیری داشته است.

عضو انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی تصریح کرد: با توجه به تورم در کشور سهم تلفن‌های همراه از سبد خرید مردم کم شده و بسیاری از مردم تامین تجهیزات بهداشتی و پزشکی را در اولویت خود قرار دادند که این موضوع نیز در کاهش خرید تاثیر گذار است.

وی افزود: بازار موبایل در ایران مانند بسیاری از نقاط جهان با رکود مواجه شده و تقاضا برای خرید تلفن همراه به شدت افت پیدا کرده است.

عالیان ابراز کرد: عرضه تلفن همراه در بازار کاهش نیافته است و مطابق برنامه برای سه ماه پایانی سال ۴ میلیون تلفن همراه وارد کشور شده است.

عضو انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی عنوان کرد: خرید و فروش تلفن همراه از طریق فروشگاه‌های مجازی به خرده فروشی‌های تلفن همراه نیز سرایت کرده است و بسیاری از فروشندگان برای تامین کالای مورد نیاز اقدام به خرید غیر حضوری می‌کنند.

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما