کد خبر: ۴۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
با وجود کمبود مواد ضدعفونی و دستکش‌های یکبار مصرف، این تجهیزات توسط صاحبان جایگاه تامین می‌شود و مسوولان این بخش تا کنون خدماتی به جایگاه داران ارائه نکرده اند.
به گزارش تجارت امروز؛ رییس انجمن شرکت های زنجیرهای توزیع فرآورده های نفتی از افزایش زمان سوخت گیری و ایجاد صف های طولانی به دلیل سوخت گیری اپراتورها خبر داد.


ناصر رییسی فرد رییس انجمن شرکت‌های زنجیر‌های توزیع فرآورده‌های نفتی  با اشاره به وضعبت سوخت رسانی در روز‌های گذشته اظهار کرد: با وجود کمبود مواد ضدعفونی و دستکش‌های یکبار مصرف، این تجهیزات توسط صاحبان جایگاه تامین می‌شود و مسوولان این بخش تا کنون خدماتی به جایگاه داران ارائه نکرده اند.

رییس انجمن شرکت‌های زنجیر‌های توزیع فرآورده‌های نفتی تصریح کرد:ضدعفونی جایگاه‌ها و نازل‌های بنزین در حال انجام است و کارکنان نیز با رعایت مسائل پیشگیرانه به افزایش ایمنی در بخش کمک می‌کنند.

وی افزود:سوخت گیری توسط اپراتور‌ها به دلیل ایجاد صف طولانی در جایگاه با اعتراض‌هایی همراه بوده و برخی از مالکان نیز که خود اقدام به سوخت گیری می‌کنند به آن‌ها دستکش یکبار مصرف داده می‌شود.

به گفته وی، افزایش قیمت سوخت وسوخت گیری توسط اپراتور‌ها میزان بنزین دزدی را افزایش داده است و متاسفانه به دلیل ضعف قوانین باز پس گیری سوخت از فرد متخلف بسیار سخت است و هزینه بنزین دزدی از جیب جایگاه دار و کارگر تامین می‌شود.

رئیسی فرد عنوان کرد: هر سکو یک اپراتور به همراه چهار نازل است و سوخت گیری توسط اپراتور نیاز به نیم ساعت زمان دارد که برخی از رانندگان خود اقدام به سوخت گیری می‌کنند.

رییس انجمن شرکت‌های زنجیر‌های توزیع فرآورده‌های نفتی ابراز کرد: صف‌های طولانی در جایگاه سوخت پس از سهمیه بندی افزایش یافته و سوخت گیری توسط اپراتور‌ها این موضوع را تجدید کروه است.

وی ادامه داد: جایگاه داران با زیان انباشت فراوانی مواجه هستند و تامین مواد ضدعفونی با قیمت گزاف مشکلات فراوانی برای فعالان این حوزه ایجاد کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری