کد خبر: ۴۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: در راستای مقابله بهتر با کرونا، سامانه نظام توزیع اقلام ضروری و بهداشتی در استان ساماندهی شده است.
حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، با بیان اینکه سامانه نظام توزیع اقلام ضروری و بهداشتی در استان ساماندهی شده است، ابراز کرد: امروز تأمین اقلام اساسی برای مبارزه با این بیماری مانند تأمین و توزیع مواد ضدعفونی کننده انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه در تولید مواد ضدعفونی چندان مشکلی در استان سمنان وجود ندارد، افزود: سطح استاندارد برای تولید مواد ضدعفونی‌کننده در استان مشخص می‌شود و استاندارد محلی موقت برای واحدهای تولیدی که خواستار تولید مواد ضدعفونی کننده هستند، تعریف شود.
تولید الکل در استان سمنان
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه واحدهای دوزنده استان، روند تولید ماسک را سرعت بخشیدند، گفت: با این مراکز برای تولید ماسک، جلساتی برگزار خواهد شد.
عسگری با بیان اینکه باید ۱۰ درصد نیاز استان به ماسک در خود استان توزیع شود و این امر یکی از مطالبه‌های مهم مسئولان است، ابراز داشت: واحدهای تولیدی جدید برای مقابله با کرونا ویروس پای کار خواهند آمد.
وی افزود: برای تولید الکل در استان سمنان نیز برنامه‌ریزی‌هایی انجام خواهد شد و در حوزه پشتیبانی، زنجیره تولید اقلام بهداشتی در حال تکمیل شدن است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری