کد خبر: ۴۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
کارگران رامپکو ایلام از امیدواری برای پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند.
به گزارش تجارت امروز؛ کارگران پیمانکاری شرکت رامپکو ایلام در تماس با خبرنگار ایلنا، از امیدواری برای پرداخت عیدی و سایر معوقات مزدی خود خبر دادند.
این کارگران که تعداد آنها حدود صد و نود نفر است، در ماه‌های گذشته، حقوق خود را به صورت علی‌الحساب دریافت کرده‌اند و اکنون انتظار دارند قبل از شب عید، همه معوقات مزدی آنها تسویه شود.
این کارگران می‌گویند: در یک سال گذشته، ماه‌هایی بوده که فقط یک میلیون تومان یا کمتر حقوق گرفته‌ایم و اکنون انتظارمان از اداره کار استان، توجه به معوقات مزدی کارگران است. در این شرایط بحران کرونا، خانواده‌های ما شب عید به پول نیاز دارند و نمی‌توانیم بدون پرداخت مطالبات مزدی سر کنیم.
این درحالی‌ست که در روزهای گذشته، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اظهار داشت: در اجرای تبصره ماده ۱۳ و ماده ۳۷ قانون کار، پرداخت حقوق معوق، عیدی و پاداش پایان سال کارگران در آستانه عید نوروز از اولویت‌های برنامه‌ریزی شده اداره کل استان ایلام است که برای تحقق این مهم از تمامی ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.
او ادامه داد: کلیه کارفرمایان و پیمانکاران استان ایلام باید تمام مطالبات معوقه، عیدی و سنوات کارگران را قبل از سال جدید پرداخت کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری