کد خبر: ۴۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی گفت: به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا با تمهیدات اندیشیده شده نیاز به حضور در شعب بانک‌ها به حداقل رسیده است.
به گزارش تجارت امروز؛ حسن مونسان روز  افزود: هیچ یک از شعب بانک‌های استان تعطیل نشده‌ اما به منظور پیشگیری از کرونا دریافت و پرداخت وجه نقد در شعب بسیار محدود شده و دامنه ارایه خدمات الکترونیکی افزایش یافته است.
وی ادامه داد: از آنجا که پول نقد یکی از ابزار انتقال ویروس کرونا شناخته شده است، امسال برای عید نوروز اسکناس نو در عابربانک‌ها توزیع نمی‌شود لذا مردم سعی کنند فقط از کارت‌های اعتباری برای خرید و جابه‌جایی پول استفاده کنند.
وی گفت: تاریخ کارت‌های اعتباری که در اسفند ماه جاری منقضی می‌شود به خرداد ماه ۱۳۹۹ تغییر کرده و تا آن تاریخ اعتبار دارند.
مونسان افزود: سقف برداشت نقدی از خودپرداز از ۲ میلیون ریال به پنج میلیون ریال و سقف انتقال وجه کارت به کارت از ۳۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال در خودپردازها، کیوسک‌ها، همراه بانک و اینترنت بانک افزایش یافته است.
وی ادامه داد: همچنین پذیرش خطا در وارد کردن رمز دوم برای دریافت خدمات اینترنتی بانکها از سه مرتبه در شبانه روز به پنج مرتبه افزایش یافته است.
شعبه‌های ۳۸ بانک و موسسه مالی اعتباری در خراسان رضوی فعالیت دارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری