کد خبر: ۴۴۶۳۵
تعداد بازدید: ۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
سرپرست پلیس راه شمال استان کرمان گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مهار ویروس کرونا، مبادی ورودی و خروجی استان کرمان شدیداً کنترل می‌شود.
به گزارش تجارت امروز ؛ برای مهار ویروس کرونا تمام مبادی ورودی و خروجی استان، حتی مبادی ورودی و خروجی شهر‌های استان در حوزه پلیس راه شمال کنترل می‌شود.

او با اشاره به اینکه به هیچ وجه به خودرو‌های پلاک غیربومی اجازه ورود به استان داده نمی‌شود، افزود: اگر مربوط به استان‌های همجوار باشند و صرفا قصد عبور از استان کرمان داشته باشند در اینصورت حق ورود به محدوده‌های شهری را هم ندارند.

 

سرهنگ نصیری تصریح کرد: خودرو‌های پلاک بومی هر شهر حق خروج ندارند به استثنای افرادی که کارت تردد برای محل کار برای آنها صادرشده است.

او بیان داشت: خودرو‌های پلاک بومی و غیربومی هم که قصد خروج از شهر به محل سکونت در شهر دیگری را دارند با احراز از طریق مدارک مربوطه (کارت ملی، بیمه نامه، کارت شناسایی و...) اجازه تردد صرفا به مقصد محل سکونت بدون ورود به سایر شهر‌های مسیر داده می‌شود.

 

سرپرست پلیس راه شمال استان کرمان گفت: به خودرو‌های پلاک بومی هر شهر اجازه "ورود" داده می‌شود، ولی خودرو‌های پلاک غیربومی حق ورود ندارند مگر اینکه ساکن شهر مربوطه باشند که احراز سکونت از طریق مدارک ذکر شده انجام می‌شود.

سرهنگ نصیری افزود: رانندگانی که ضمن مقاومت در برابر فرمان پلیس، همکاری نکنند ۵ میلیون ریال جریمه و خودروی آنان به مدت یک ماه توقیف می‌شود.

او تصریح کرد: فقط خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین حامل بار، خودرو‌های خدمات (اورژانس، آتش نشانی و...) اجازه تردد دارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری