کد خبر: ۴۴۸۶۴
تعداد بازدید: ۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
حجت الاسلام طباطبایی، با بیان اینکه شناسایی امام زادگان به مردم از راه های جهش تولید سرمایه در بقاع متبرکه است، گفت: با برنامه ریزی و مدیریت باید از درآمد موقوفات به سمت تولید بهره برد.
حجت الاسلام«سیدمحمد طباطبایی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، بر ضرورت شناساندن ومعرفی هر چه بیشتر امامزادگان عظیم الشأن به مردم تأکید کرد و افزود: این مهم از راه های مؤثر افزایش سرمایه و یا جهش تولید سرمایه در بقاع متبرکه است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان خاطرنشان کرد: در زمینه شناسایی امام زادگان به مردم باید از ظرفیت های رسانه های، تبلیغی و فرهنگی استفاده شود.
 
وی ادامه داد: بیان اهمیت جایگاه امام زادگان، بیان کرامات واقعی و ساخت مستند هایی در این زمینه، انجام فعالیت های عمرانی و راه سازی و ساخت مهمانسرا از جمله اقدامات مؤثر است.
 
حجت الاسلام طباطبایی در ادامه عنوان داشت: ساخت سالن هایی برای اجتماعات مختلف در اطراف برخی بقاع متبرکه و یا راه اندازی بازار روز از جمله مواردی است که در زمینه جهش تولید سرمایه می تواند مؤثر باشد.
 
وی ادامه داد: برای گردش سرمایه باید برنامه ریزی و مدیریت صحیح در بقاع متبرکه صورت گیرد و در این راستا نیازمند تولید فکر و اندیشه خواهیم بود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح و به موقع اقداماتی مؤثر برای بهره مندی از درآمد موقوفات در زمینه تولید صورت گیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری