کد خبر: ۴۴۸۷۴
تعداد بازدید: ۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: روند بازگشایی تدریجی واحدهای صنفی این استان تا آخر فروردین متناسب با میزان خطر متوجه آنها، اعلام می شود.
به گزارش تجارت امروز  ؛ حشمت الله عسگری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ان  افزود: کماکان محدودیت های اعمال شده باری فعالیت واحدهای صنفی تا 30 فروردین ادامه دارد.

وی یادآورشد: پس از 30 فروردین متناسب با درجه بندی میزان خطر متوجه آنها در ابتلا و شیوع ویروس کرونا، روند آغاز فعالیت آنها اعلام و اعمال می شود.

عسگری اظهارداشت: طی روزهای باقی مانده تا آخر فروردین، در روند فشار بر تعطیلی واحدهای صنفی تغییر می ایجاد می شود و در روزهای آتی به تدریج این واحدها با اولویت کم خطر شروع به فعالیت می کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: هر کدام از واحدهای صنفی پیش از آغاز فعالیت حتما باید در سامانه ای که وزارت بهداشت برای اصناف تعیین کرده است، ثبت نام کنند تا تاییدیه فعالیت بگیرند.

وی با بیان اینکه پلمب واحدهای صنفی تا اطلاع ثانوی همچنان اداره دارد، آدرس سایت وزارت بهداشت برای ثبت نام به منظور دریافت تاییدیه را salamat.gov.ir  اعلام کرد.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر ۲۳ فروردین در مجموع ۷۰ هزار و ۲۹ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد تاکنون چهار هزار و ۳۵۷ نفر جان خود را از دست داده اند و ۴۱ هزار و ۹۴۷ نفر بهبود یافته اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری