کد خبر: ۴۴۸۸۱
تعداد بازدید: ۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
پیش بینی وضعیت جوی اب و هوا استان های کشورمان
امروز بارش‌هایی در دامنه دریای خزر، شرق و شمال غربی و شرقی کشور شاهد خواهیم بود.
وی با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در برخی استان‌های کشور اظهار کرد: ما امروز بارش‌های حجیمی را در جنوب استان فارس و استان کرمان خواهیم داشت.
ضیاییان تصریح کرد: فردا قدری از حجم بارش‌ها کم خواهد شد و بارش‌ها تنها در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی ادامه خواهند داشت.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز چهارشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور خواهد می‌‎شود، تصریح کرد: با ورود این سامانه از بخش جنوبی کشور، استان‌های فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می‌گیرد و تا روز پنج شنبه بیشتر نقاط کشور تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار خواهد داشت.
ضیاییان در تشریح وضعیت آب و هوای تهران نیز تصریح کرد: تهران امروز بارش‌های خفیف و پراکنده‌ای را شاهد خواهد بود تا جایی بارش‌ها در شمال و شرق استان تهران بیشتر است و اگرچه حجم آن در بعداز ظهر امروز کم می‌شود، اما مجددا از نیمه شب تا فردا صبح بر شدت این بارش‌ها افزوده خواهد شد.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: به طور کلی حجم بارش‌ها در تهران زیاد نیست، ولی مناطق شمالی و شرقی استان تهران به صورت پراکنده شاهد بارش بیشتری خواهند بود.
وی در پایان اردبیل با دمای دو درجه زیر صفر و بندرعباس با دمای ۳۲ درجه بالای صفر سردترین و گرمترین استان‌های کشور را در ۲۴ ساعت گذشته دانست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری