کد خبر: ۴۵۰۰۱
تعداد بازدید: ۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
دبیر کارگروه مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: معین‌های اقتصادی این شهرستان در قالب ۲۲ تفاهم نامه در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی درسال گذشته خوب درخشیدند.
به گزارش تجارت امروز؛ علی اکبر لبافی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور فرمانداران استان و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: سامانه ثبت اقدامات معین‌های اقتصادی راه اندازی شده است و تاکنون ۲ هزار و ۲۳۰ پروژه کسب و کار و خرد توسط ۱۱۷ معین اقتصادی در ۲۸ شهرستان در سامانه ثبت گردیده که ۱۴۴۳ فعالیت توسط ۶۵ معین اقتصادی در ۲۶ شهرستان بررسی و تائید شده است.
 
وی با بیان اینکه ۹ هزار ۲۹۵ فرصت شغلی با بهره برداری از این طرح‌ها بوجود امده افزود:۹۹۵ فعالیت فرهنگی توسط ۶۴ معین در ۲۵ شهرستان ثبت شده است که ۷۱۶ مورد توسط هئیت نظارت به تائید نهایی رسیده است.
 
لبافی به ارتباط بین دهیاران و بخشداران با معین‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت: ارتباط و هم افزایی با معین‌های اقتصادی در سطح شهرستان‌ها منجر به ایجاد فعالیت اقتصادی بیشتر گردیده است.
 
وی بر حل مشکلات قضایی وقوانین دست وپاه گیر برا‌ی معین‌های اقتصادی دراستان تاکید کرد وخواستار انعطاف بیشتری فرمانداران وروسای دادگستری با معین‌ها شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری